Więzień miłości 363, 364, 365 streszczenie, opis nowych odcinków. Emisja TVP2 i online

2020-08-10 9:40 PK
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 363, 364, 365 zostaną wyemitowane we wtorek, 11 sierpnia, w środę, 12 sierpnia i w czwartek, 13 sierpnia w TVP2 o godzinie 17:10. Turecki serial można śledzić także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach Więźnia miłości!

Więzień miłości 363, 364, 365 - opis nowych odcinków. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować… Więzień miłości - streszczenia odcinków 363, 364, 365 przed wami.

Więzień miłości 363 streszczenie

Nieoczekiwanie pojawia się Idil, była narzeczona Kerema. Ajsze rozpoczyna działalność firmy. Ozge nie chce rozmawiać z Korajem. Zehrze nie udaje się spotkać z Żulide. Szukran i Hamijet oznajmiają Dżewrije, że znalazły dla Salima narzeczoną.

Więzień miłości 364 streszczenie

Choć Julide nie przychodzi na spotkanie z Zehrą, namawia ją na kolejne. Selin izoluje się od Koraja i od koleżanek. Salim zdecydowanie odrzuca sugestie o ślubie. Sabah zastaje u Kerema grupę przyjaciół, których zaprosiła Idil.

Więzień miłości 365 streszczenie

Omer nie chce sypiać w oddzielnym pokoju. Kerem miota się między Idil a Sabah, zaniedbując obowiązki zawodowe. Dżewrije zniechęca Ajsel do ślubu z Salimem. Ozge bezpodstawnie oskarża Koraja o nielojalność. Spotkanie Zehry z Żulide znowu się nie udaje.

M jak miłość. Miłosne igraszki Katarzyny Cichopek z mężem w Bałtyku!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE