W silniku spalinowym czterosuwowym wałek rozrządu obraca się względem wału korbowego silnika... Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-08-26 20:30 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

W silniku spalinowym czterosuwowym wałek rozrządu obraca się względem wału korbowego silnika... Teleturniej Milionerzy to niepowtarzalna okazja, aby w bardzo krótkim czasie zarobić milion złotych! Aby zgarnąć taką sumkę, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe - pół na pół, publiczność oraz telefon do przyjaciela. Czy uczestnik 197. odcinka programu, będzie ich potrzebować?

W silniku spalinowym czterosuwowym wałek rozrządu obraca się względem wału korbowego silnika... Uczestnicy programu Milionerzy powinni posiadać wszechstronną wiedzę. Aby wygrać, muszą znać się zarówno na polityce, muzyce, sporcie, jak i na motoryzacji. Jeżeli nie znają odpowiedzi na pytanie, mogą skorzystać z kół ratunkowych, które mają do dyspozycji. Uczestnik 197. odcinka Milionerów walczył o 125 tysięcy złotych. Czy odpowie poprawnie na pytanie?

W silniku spalinowym czterosuwowym wałek rozrządu obraca się względem wału korbowego silnika...

Uczestnik walczył o 125 tysięcy złotych. Aby wygrać, musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) dwa razy wolniej B) dwa razy szybciej C) cztery razy szybciej D) z tą samą prędkością. Pytanie nie należało do najłatwiejszych. Uczestnik długo zastanawiał się nad poprawną odpowiedzią. Ostatecznie zdecydował się wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Tata podpowiedział mu, aby zaznaczył odpowiedź D) z tą samą prędkością. Niestety, poprawną odpowiedzią jest A) dwa razy wolniej.

Czy uczestnik posłuchał rady taty przez co odpadł z programu? O tym przekonamy się, oglądając 197. odcinek Milionerów, już 26 sierpnia o godzinie 20:55 w TVN.

NAJNOWSZE