Adrian Nadolski

i

Autor: TRICOLORS/East News

W Big Brotherze stworzył z Jolą Rutowicz zgrany duet i był bohaterem skandalu. Jak dziś wygląda Adrian Nadolski?

2022-01-11 13:14

Jola Rutowicz i Adrian Nadolski byli finalistami czwartej edycji programu Big Brother. I o ile o jego zwyciężczyni wspomina się do tej pory, tak o 23-letnim wówczas chłopaku słuch zaginął. Choć ciężko w to uwierzyć, w tym roku mija 15 lat od premiery legendarnego sezonu reality-show. Z tej okazji sprawdzamy, jak zmienił się charakterystyczny uczestnik.

Adrian Nadolski z Big Brothera - jak dziś wygląda uczestnik czwartej edycji kultowego show? Choć ciężko w to uwierzyć, to w tym roku mija dokładnie 15 lat od premiery 4. edycji reality show, którego zwyciężczynią została Jolanta Rutowicz. W przeciwieństwie do poprzednich edycji Big Brother 4.1 emitowany był na antenie TV4, a nie TVN. Nie przeszkodziło mu to jednak w osiągnięciu sporej popularności. Widzowie z zapartym tchem śledzili to, co działo się w domu Wielkiego Brata. Jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników reality show był właśnie 23-letni wówczas Adrian Nadolski. Chłopak od razu złapał świetny kontakt z Jolantą Rutowicz i Katarzyną Lenartowicz, z którymi walczył o zwycięstwo w wielkim finale. W trakcie pobytu Adriana w Big Brotherze w sieci wybuchł skandal z nim związany. Serwisy plotkarskie donosiły, że zanim trafił do TV, był związany z Kamilem Bulonisem z Baru VIP. Adrian zapewniał jednak na wizji, że krążące w mediach plotki są nieprawdziwe.

Sonda
Pamiętasz Big Brothera z Jolą Rutowicz?

Jak dziś wygląda Adrian Nadolski? 

Po zakończeniu przygody z Big Brotherem Adrian Nadolski nie podjął próby podbicia show-biznesu. Co jednak ciekawe, uczestnik programu do dzisiaj przyjaźni się z poznaną w nim Jolantą Rutowicz. Z jego Instagrama wiemy, że finaliście show bawili się nawet na wspólnym weselu. Adrian Nadolski nie wstydzi się też swojej wiary. Za pośrednictwem wpisów w mediach społecznościowych zachęca do uczestnictwa w uroczystościach liturgicznych. Patrząc na jego nowe zdjęcia, trzeba przyznać, że niewiele się zmienił! Wciąż czaruje swoim szczerym uśmiechem.

Mandaryna o WPADCE w Sopocie