Top Model 2019 - ta uczestniczka zachwyciła jurorów! Pierwszy raz przyznano złoty bilet

2019-09-10 14:14 k.w.
Klaudia El Dursi
Autor: screen Instagram/klaudia_el_dursi

Top Model to program, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów 8 września 2010 roku. Od samego początku show robi prawdziwą furorę wśród widzów, którzy z ciekawością śledzą kolejne jego odcinki. 2 września na antenie TVN premierę miał pierwszy odcinek ósmego sezonu, w którym wprowadzono nową opcję, dostępną dla jurorów - złoty bilet. Wykorzystano ją już w drugim odcinku Top Model!

Top Model 2019 - ta uczestniczka zachwyciła jurorów! Przyznano złoty bilet, który jest nowością w programie. Od tej edycji jury w składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz Katarzyna Sokołowska, mogą wręczyć uczestnikowi tzw. złoty bilet. Wyróżniony kandydat do Top Model nie musi brać udziału w obozie - od razu trafia do domu modelek. Podczas drugiego odcinka ósmej serii, jedna z uczestniczek zachwyciła jurorów!

Top Model 2019 - złoty bilet

Nowy sezon wystartował 2 września. Poinformowano wówczas, że przygotowano niespodziankę - złoty bilet. Uczestnik, który na castingach rozkocha w sobie jurorów i już wtedy pokaże, że ma szansę na wygraną - od razu trafia do domu modelek i modeli. Jurorzy bardzo szybko zdecydowali się na wykorzystanie nowej opcji. Złoty bilet otrzymała Klaudia El Dursi.

To przepiękna 30-latka, która swoją egzotyczną urodę zawdzięcza tacie, pochodzącemu z Libii. Pracuje jako krawcowa oraz wychowuje dwójkę dzieci. Modeling od zawsze był jej niespełnionym marzeniem. W młodym wieku zaszła w ciążę, później całkowicie poświęciła się rodzinie. Teraz przyszedł czas na nią! To ona została pierwszym uczestnikiem, który zawitał w domu modelek. Poniżej znajdziecie jej zdjęcia. Trzeba przyznać, że jest naprawdę idealną kandydatką na Top Model!

Wyświetl ten post na Instagramie.
#minimal Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Sorry I’m busy 💋 #bikini #photoshoot #mykonos Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)
NAJNOWSZE