Too Hot To Handle 2 - ile odcinków i kiedy oglądać na Netflix?

2021-06-24 10:51 kg
Too Hot To Handle 2
Autor: screen YouTube/Netflix Polska

Too Hot To Handle to program, którego pierwszy sezon zadebiutował na Netfliksie w 2020 roku i okazał się prawdziwym hitem! Nic więc dziwnego w tym, że już wkrótce na platformie zadebiutuje drugi sezon kontrowersyjnego show. Pierwszą edycję programu wygrali Francesca Fagaro i Harry Jowsey. W nadchodzącym sezonie Too Hot To Handle o 100 tysięcy dolarów powalczą: Cam, Carly, Chase, Emily, Kayla, Larissa, Marvin, Melinda, Nathan oraz Peter.

Too Hot To Handle 2 - ile odcinków i kiedy oglądać na Netflix? Too Hot To Handle to program, w którym udział biorą seksowne kobiety oraz zabójczo przystojni mężczyźni, którzy pragną zdobyć nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów. Aby jednak tego dokonać, muszą powstrzymać się od pocałunków, dotyku, seksu czy też innych form kontaktu fizycznego z pozostałymi uczestnikami. Każde złamanie zasad powoduje, że główna nagroda zostaje pomniejszona. Ile odcinków będzie liczyć drugi sezon programu i kiedy będzie można oglądać kolejne odcinki show?

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Too Hot To Handle 2 - ile odcinków i kiedy oglądać?

Drugi sezon Too Hot To Handle zadebiutuje na Netfliksie 23 czerwca 2021 roku. Tym razem jednak, w dniu premiery na platformie nie pojawi się cały sezon, a zaledwie cztery odcinki. Kolejnych sześć epizodów będzie można oglądać tydzień później, 30 czerwca. Nowa odsłona show będzie się składać z 10 odcinków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE