The Voice Senior online. Gdzie oglądać program w internecie?

2019-12-04 17:18
Trenerzy i prowadzący The Voice Senior
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Telewizja Polska wystartowała już z trzecim formatem programu The Voice! The Voice of Poland pierwszy raz ukazał się w 2011 roku, a popularność programu w naszym kraju sprawiła, że TVP rozpoczęło emisję także The Voice Kids od 2018 roku. W 2019 widzowie otrzymali jeszcze jedną wersję programu - The Voice Senior, w której uczestnicy mają powyżej 60 lat.

The Voice Senior online. Gdzie oglądać program w internecie? Jubileuszowa, 10 edycja The Voice of Poland zakończyła się 30 listopada 2019. Jednak fani muzycznego show TVP2 nie będą mieli czasu na odpoczynek! Już 7 grudnia na antenie stacji debiutuje The Voice Senior! Sprawdźcie, gdzie można śledzić online odcinki nowego programu.

The Voice Senior online. Gdzie oglądać program w internecie?

Odcinki The Voice Senior można oglądać na TVP2 o tej samej porze co The Voice of Poland - w soboty o godzinie 20:05 począwszy od 7 grudnia. Po emisji w telewizji odcinki programu trafią na platformę internetową Vod.tvp.pl.

The Voice Senior - trenerzy i prowadzący

Zasady programu są właściwe takie same, jak w przypadku 'zwykłej' edycji The Voice of Poland. Trenerami The Voice Senior zostali Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk, natomiast w roli prowadzących zobaczymy Martę Manowską i Tomasza Kammela.

NAJNOWSZE