Taniec z Gwiazdami 19.04.2019 - dlaczego nie ma odcinka show?

2019-04-19 19:54 k.w.
Taniec z Gwiazdami - co działo się w drugim odcinku?
Autor: materiał prasowy

Taniec z Gwiazdami to program, który niezmiennie przyciąga przed telewizory ogromną rzeszę widzów. Każdy chce zobaczyć, jak gwiazdy radzą sobie na parkiecie. W trwającej właśnie, dziewiątej edycji show, możemy podziwiać między innymi Tamarę Gonzalez, Jakuba Kucnera oraz Joannę Mazur. Niestety okazuje się, że nie zobaczymy ich tanecznych popisów, w piątek 19 kwietnia. Dlaczego?

Taniec z Gwiazdami 19.04.2019 - dlaczego nie ma odcinka show? Piątek dla wszystkich fanów programu Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars, to ulubiony dzień tygodnia. To właśnie wtedy mają oni okazję, obejrzeć kolejne zmagania polskich gwiazd, na parkiecie. Niestety okazuje się, że w najbliższy piątek - 19 kwietnia, nie zobaczą oni odcinka ulubionego programu. Dlaczego?

Przeczytaj także: Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy. Kto występuje w 9. edycji Dancing With The Stars?

Taniec z Gwiazdami 19.04.2019 - dlaczego nie ma odcinka show?

Kolejny odcinek Tańca z gwiazdami nie będzie miał swojej telewizyjnej premiery w najbliższy piątek, tylko tydzień później. Piątek 19 kwietnia to Wielki Piątek, drugi dzień Triduum Paschalnego. To wtedy katolików obowiązuje post ścisły. Powinni oni również powstrzymać się od udziału w zabawach, dlatego też zdecydowano się przenieść odcinek Tańca z Gwiazdami na 26 kwietnia. 19 kwietnia na Polsacie będziemy mogli obejrzeć film Skazani na Shawshank.

NAJNOWSZE