Ta para Love Island 7 już się rozstała. Co słychać u pozostałych finalistów

i

Autor: Akpa

Love Island

Ta para Love Island 7 już się rozstała. Co słychać u pozostałych finalistów?

2023-06-03 13:54

7. edycja Love Island była pełna emocji oraz intryg - temu nie da się zaprzeczyć. Choć większość par deklarowała, że jest w sobie mocno zakochana, jedna z nich zdążyła się już ze sobą rozstać. Adam i Marta nie przetrwali próby czasu. Co słychać u pozostałych? Czy pary z Love Island nadal są razem?

Love Island jest programem randkowym, który jest w stanie stworzyć niesamowite więzi pomiędzy uczestnikami. Niektóre pary z poprzednich edycji wciąż są razem, przetrwały próbę czasu. W najnowszym sezonie od groma było od kontrowersyjnych decyzji czy też knucia intryg. Partnerzy zmieniali się w błyskawicznym tempie. O zwycięstwo zawalczyły cztery naprawdę mocne pary. Niestety, nie wszystkie nadal są razem. Pomiędzy Martą i Adamem zabrakło prawdziwego uczucia. Internauci zastanawiają się, co słychać u pozostałych. Czy Agata i Hubert, Sandra i Mateusz oraz Beata i Kamil nadal są razem? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: W Love Island złamała mu serce. Wspólnym zdjęciem rozpętali burzę w sieci!

W Aucie! Mnie? EHE! | Dokończ Piosenkę 17 #Sokół

Sandra Dorsz i Mateusz Świerczyński - czy są razem?

Wokół tej pary pojawiło się dosyć dużo kontrowersji. Wielu internautów nie wierzyło w to, że pomiędzy nimi jest prawdziwe uczucie. Okazuje się, że w rzeczywistości domysły te dalekie są od prawdy. Zakochani wciąż są razem, a swoim szczęściem chętnie chwalą się w internecie. Pojawiają się na swoich Instagramach oraz TikToku.

Beata Kurpas i Kamil Jagielski - czy są razem?

Ta para zdecydowanie zyskała sympatię widzów - w końcu udało im się zająć wysokie, drugie miejsce. Choć były osoby, które nie dawały im szans, oni nadal są ze sobą. Dodają wspólne zdjęcia, nagrywają filmiki. Widać, że uczucie pomiędzy nimi musi być silne. Chętnie pozują wspólnie na ściankach i dzielą się swoim uczuciem z innymi.

ZOBACZ TAKŻE: Adam i Marta z “Love Island” rozstali się! “Nie da się kogoś zmusić do miłości”

Agata Paź i Hubert Wicher - czy są razem?

Nie da się ukryć, że ta relacja wzbudza największe emocje wśród internautów. W końcu parze udało się zwyciężyć program. Oznacza to, że ich uczucie przekonało największą ilość osób. Często chwalą się sobą w mediach społecznościowych, a dodatkowo tworzą wspólny kontent. Zdecydowanie wyglądają, jakby byli ze sobą najbliżej spośród wszystkich pozostałych par.

QUIZ. W jakim programie musisz wziąć udział? Przekonaj się, o jaką nagrodę zawalczysz!

Pytanie 1 z 10
Jakie jest Twoje nastawienie do tłumów?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE