Szkoła dla elity sezon 4 - obsada. Szykują się ogromne zmiany!

2020-05-26 16:34
Szkoła dla elity
Autor: screen youtube.com, kanał Élite Netflix screen youtube.com

Po paru miesiącach spekulacji i ogromnych oczekiwań ze strony fanów Szkoły dla elity w maju 2020 roku Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie kolejny, czwarty już sezon serialu. Szkoła dla elity zadebiutowała na platformie pierwszy raz w październiku 2017 roku i, podobnie jak wiele seriali skierowanych do nastolatków, okazała się strzałem w dziesiątkę.

Szkoła dla elity sezon 4 - obsada. Wśród aktorów i postaci z serialu szykują się ogromne zmiany. Fani produkcji mogą być nieco zawiedzeni - w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy wszystkich dobrze nam znanych bohaterów. Co już wiadomo o nowych odcinkach Szkoły dla elity i kiedy widzowie mogą się ich spodziewać? 

Szkoła dla elity sezon 4 - obsada

Już na początku 2020 roku pojawiały się informacje o rzekomych planach Netflixa na stworzenie zarówno 4, jak i 5 sezonu Szkoły dla elity. Co więcej, jak podawały wówczas media, kolejne odcinki miałyby zawierać zupełnie nową obsadę. Te doniesienia po części się sprawdziły - w maju 2020 roku Netflix potwierdził, że powstanie nowy sezon, a ze względu na to, że bohaterowie kończą szkołę, w czwartym sezonie mamy zobaczyć nieco nowych postaci.

Z serialu odejdą na pewno trzy główne bohaterki, w które wcielały się Mina El Hammani, Danna Paola oraz Ester Expósito. W czwartym sezonie zobaczymy natomiast:

  • Georginę Amoros,
  • Itzana Escamillę,
  • Claudę Salas,
  • Miguela Bernardeau
  • i Arona Pipera.

Póki co nie ma jeszcze daty czwartego sezonu, jednak możemy spodziewać się go raczej nie wcześniej niż wiosną 2021 roku.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE