Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: ONLINE i TV 15.02. O której Bad Mitterndorf 2020?

2020-02-15 10:04
Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: transmisja ONLINE i TV
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: transmisja ONLINE i TV

O której godzinie skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Gdzie obejrzeć na żywo sobotni konkurs indywidualny? Transmisja online i TV ze skoków do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 15.02.2020 to konkurs indywidualny w lotach narciarskich. Zawody odbędą się w austriackim mieście Bad Mitterndorf. W zawodach Polskę reprezentować będą: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała, Klemens Murańka oraz Jakub Wolny. O której godzinie skoki? Stream live ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie stream live

Transmisja online ze skoków narciarskich 15.02.2020 w Bad Mitterndorf będzie dostępna za darmo. Skoki narciarskie online w sobotę, 15 lutego zobaczymy na stronie sport.tvp.pl oraz na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie na żywo sobota

Skoki narciarskie - sobota, 15.02 na żywo w TV zobaczymy na kanałach:

  • TVP 1
  • TVP Sport
  • Eurosport 1

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie?

Sobotni konkurs indywidualny w skokach narciarskich w Bad Mitterndorf zaplanowany jest na 11:00. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2019/2020? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

NAJNOWSZE