Doda Koncert

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

TRANSMISJE

Roztańczony PGE Narodowy 2023 - GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja i godzina

2023-09-30 17:28

Co roku PGE Narodowy w Warszawie staje się najbardziej roztańczonym miejscem w Polsce. Podczas koncertu występują największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej, a także gwiazdy z zagranicy. Nic dziwnego, że wielu słuchaczy nie chce przegapić takiego wydarzenia. Nie wszyscy mogą jednak oglądać artystów na żywo. Na szczęście pojawi się transmisja w telewizji, więc nic nikogo nie ominie!

Gdzie oglądać Roztańczony PGE Narodowy na żywo? Największa dyskoteka w Polsce w wykonaniu gwiazd estrady odbywa się już dzisiaj 30 września 2023 roku. To wielkie święto wszystkich miłośników muzycznych wrażeń. Tegoroczna edycja jest naprawdę wyjątkowa, a organizatorzy zadbali o to, aby nikomu niczego nie brakowało. I nie tylko fani muzyki disco znajdą coś dla siebie, bo na warszawskiej scenie pojawią się przedstawiciele przeróżnych gatunków muzycznych. Niektórzy nie mogą jednać pojawić się na miejscu, kibicując swoim ulubionych artystom. Na całe szczęście występy będzie można obejrzeć w telewizji zupełnie za darmo. Gdzie dokładnie?

DODA i SMOLASTY o swoim singlu!

Roztańczony PGE Narodowy 30.09.2023 - transmisja, godzina

To już ostatni przystanek na "Letniej Trasie", na której nie brakowało zaskakujących występów i wielkich muzycznych hitów. Podobnie, a nawet jeszcze lepiej, zapowiadają się sobotnie koncerty. Tym razem, koncerty na Narodowym będą pokazywane na żywo. Transmisja "Roztańczony PGE Narodowy 2023" będzie dostępna 30 września w TVP3, od godziny 20:00. Warto jednak zaznaczyć, że widowisko rozpocznie się na miejscu odrobinę wcześniej, więc emisja w TV nie będzie od samego początku. Mimo wszystko, i tak nic was nie ominie, bo wcześniejsze koncerty zostaną pokazane jeszcze tego samego dnia o 22:20 w TVP2. Powtórka ma być dostępna w niedzielę o godzinie 20:00 w TVP3.