Ród smoka - obsada. Kto wystąpi w House of the Dragon?

2021-10-07 16:02 Adrian Rybak
Ród Smoka
Autor: Youtube.com/HBO Polska

HBO opublikowało pierwszy teaser nadchodzącego serialu HBO Ród smoka. Teaser został ujawniony podczas wirtualnego wydarzenia, na którym zaprezentowano HBO Max europejskiej publiczności. Znamy także datę premiery nowego serialu. Kto wystąpi w nowej produkcji, która ma podbić świat? Sprawdź niżej.

Ród smoka - obsada. Kto wystąpi w House of the Dragon? Produkcja powstaje na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron. Teaser pokazuje pierwszy fragment tego niezwykle oczekiwanego serialu. HBO poinformowało już, że premiera odbędzie się w 2022 roku w HBO Max. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie. Fani produkcji tej stacji liczą, że premiera odbędzie się jak najszybciej. Już teraz można jednak zobaczyć zwiastun, który znajdziecie niżej. Kto wystąpi w nowym serialu HBO?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Ród smoka - obsada serialu

W produkcji pojawią się m.in. niedawno ogłoszeni:

  • Wil Johnson jako Ser Vaemond Velaryon – młodszy brat Corylsa Velaryona i dowódca floty
  • John Macmillan jako Ser Laenor Velaryon  – syn Corlysa Velaryona i Rhaenys Targaryen
  • Savannah Steyn jako Lady Laena Velayron  – córka Corlysa Velaryona i Rhaenys Targaryen
  • Theo Nate jako Ser Laenor Velaryon – syn Corlysa Velaryona i Rhaenys Targaryen.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE