Roboty (2005) Blu-ray

2010-03-04 23:48
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Roboty już na Blu-ray !

Scenariusz "Robotów" napisał William Joyce, autor popularnych książek przeznaczonych dla młodych czytelników. Radek Dekiel jest młodym robotem, który marzy, by zadziwić świat swymi niezwykłymi wynalazkami. W nadziei, że spełnią się jego marzenia, Radek wyjeżdża do wielkomiejskich Robotowic, zmechanizowanej metropolii, w której mieszka jego idol, genialny wynalazca Spawalski.
W Robotowicach Radek poznaje piękną i mądrą Cynkę, ekscentrycznego robota o imieniu Gwoździu i jego młodszą siostrę Hanię, którzy pomogą mu stawić czoła samozwańczemu tyranowi, noszącemu budzące grozę imię Brzeszczot. Film to pod wieloma względami opowieść o dorastaniu. Radek musi uwierzyć w siebie i stanąć na własnych nogach.
Twórcy wykreowali wyjątkowo oryginalny świat a inspiracji szukali na złomowiskach, w fabrykach i sklepach ze starociami, a nawet we własnej kuchni.
W ”Robotach” przedmioty życia codziennego nabierają nieoczekiwanych wymiarów. Dla przykładu: pod koniec dnia pracy uliczna latarnia zbiera rzeczy i idzie do domu.Kto szuka odpowiedzi na pytania: co by było, gdybyśmy stworzyli świat zamieszkały wyłącznie przez roboty? , jakimi prawami by się rządził?, jak by wyglądał?,jak zachowywały by się roboty? - koniecznie musi zobaczyć "Roboty" na Blu-ray !

Roboty / Robots (2005,USA, 91 minut )
Reżyseria: Chris Wedge
Obsada: polski dubbing - Piotr Gąsowski, Bohdan Łazuka, Joanna Trzepiecińska,Mariusz Max Kolonko
Film promowała piosenka w wykonaniu Sarah Connor "From Zero To Hero".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE