Robert Janowski: wiek, żona, dzieci, choroba, Jaka to melodia?, filmy

2022-05-29 19:33 Alicja Wójcik
Robert Janowski
Autor: WBF

Robert Janowski: wiek, żona, dzieci, choroba, Jaka to melodia?, filmy - te frazy na temat polskiego wokalisty, aktora i prezentera telewizyjnego wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Robercie Janowskim? Chociaż znany jest przede wszystkim z desek teatrów czy z ekranu telewizora, Janowski z wykształcenia jest... weterynarzem! Początkowo związany był z zespołami m.in. Zoo czy Oddział zamknięty, występował także w teatrach, a największą rozpoznawalność przyniosła mu rola w musicalu Metro.

Robert Janowski: wiek, żona, dzieci, choroba, Jaka to melodia?, filmy - te zapytania na temat polskiego aktora i wokalisty ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Robert Janowski znany jest także z kilku popularnych filmów i seriali. Grał m.in. w filmie Nocne graffiti czy serialach Na dobre i na złe i Na Wspólnej. Na koncie ma także siedem albumów studyjnych, a jego płyta Song.pl z 2009 roku otrzymała status platynowej.

Robert Janowski: wiek

Robert Janowski urodził się 22 marca 1961 r. w Inowrocławiu. W 2022 roku skończył 61 lat.

Robert Janowski: żona

Robert Janowski był trzykrotnie żonaty - z producentką Katarzyna Kalicińska-Goczał, następnie z Katarzyną Dańską. Od 2013 roku jest mężem Moniki Głodek.

Robert Janowski: dzieci

Robert Janowski ma syna z małżeństwa z Katarzyną Kalicińską-Goczał oraz dwie córki z małżeństwa z Katarzyną Dańską.

Robert Janowski: choroba

Pod koniec 2018 roku Robert Janowski podzielił się ze swoimi fanami informacją, że dwa tygodnie spędził w szpitalu, jednak obecnie czuje się dobrze. Aktor nie poinformował jednak, co dokładnie się stało i z jakiego powodu trafił do szpitala.

Robert Janowski: Jaka to melodia?

Janowski był prowadzącym program Jaka to melodia? od pierwszego odcinka, który został wyemitowany w 1997 roku. Zdecydował się jednak na odejście z programu w 2018 roku. Jego miejsce początkowo zastąpił Norbi, a następnie Rafał Brzozowski.

Robert Janowski: filmy

Robert Janowski zadebiutował na wielkim ekranie w 1993 roku w filmie Pora na czarownice. Zagrał także m.in. w filmie Nocne graffiti czy Serce gór. 

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE