Reptilianie - zdaniem osób twierdzących, że rządzą światem, czyje mają cechy? Milionerzy

2019-02-07 19:00
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player.pl

Zwolennicy teorii, że światem rządzą reptilianie, widzą w niektórych światowych przywódcach cechy... Odpowiedź na pytanie z Milionerów.

Zwolennicy teorii, że światem rządzą reptilianie, widzą w niektórych światowych przywódcach cechy... Która odpowiedź na to pytanie jest właściwa i czy uczestniczka była w stanie ją wskazać? Propozycje, które usłyszała, były następujące: A) ryb, B) ptaków, C) gadów, D) owadów. Reptilianie - kim są i czyje mają cechy?

Milionerzy: co pani Maria zrobiła z wygranym milionem?

Zwolennicy teorii, że światem rządzą reptilianie, widzą w niektórych światowych przywódcach cechy...

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. zł. Uczestniczka, która je otrzymała, niestety nie wiedziała, o kogo chodzi. Postanowiła więc poprosić o pomoc publiczność. Aż 60% osób wskazało na odpowiedź C, dlatego kobieta, nie namyślając się długo, zaznaczyła tę właśnie odpowiedź. Był to bardzo dobry wybór, ponieważ odpowiedź C) gadów jest prawidłowa.

Reptilianie - kto to jest?

Reptilianie, inaczej nazywanie m.in. jaszczuroludźmi, zgodnie z jedną z teorii spiskowych są zamieszkującą Ziemię rasą, która przejęła kontrolę nad ludźmi. Reptilianami rzekomo są m.in. Elżbieta II czy też niektórzy amerykańscy prezydenci.

NAJNOWSZE