Milionerzy: co pani Maria zrobiła z wygranym milionem?

2019-01-23 11:35
Milionerzy
Autor: screen facebook.com/milionerzytvn screen faceebook.com

Milionerzy: pani Maria, która jako druga osoba w Polsce wygrała główną nagrodę w programie, zdradziła, na co przeznaczyła pieniądze.

Maria Romanek wzięła udział w programie Milionerzy i bezbłędnie rozprawiła się ze wszystkimi pytaniami, dzięki czemu Hubert Urbański wręczył jej czek na okrągły milion złotych. Na co emerytowana polonistka przeznaczyła swoją wygraną? Odpowiedź może cię naprawdę zaskoczyć! To już druga osoba w Polsce, która w słynnym teleturnieju TVN zgarnęła główną nagrodę.

Milionerzy: czy wygrałbyś milion jak pani Maria Romanek? QUIZ

Milionerzy: co pani Maria zrobiła z wygranym milionem?

Maria Romanek zapisała się na dobre na kartach historii programu Milionerzy. Nie dość, że odpowiedziała na wszystkie pytania i stała się laureatką głównej nagrody, to jeszcze bardzo późno skorzystała z pierwszego koła ratunkowego. Wykazała się bardzo dużą wiedzą i stalowymi nerwami, dzięki czemu bez większych problemów zdobyła milion złotych.

Pani Maria pojawiła się w pogramie Dzień Dobry TVN, gdzie wyjawiła, na co przeznaczyła wygrane pieniądze. Co ciekawe, dla siebie zostawiła... tylko 10% całej sumy! Pozostałe pieniądze przekazała na fundacje pomagające dzieciom. Pani Maria powiedziała także, że zajmuje się również odnawianiem nagrobków na cmentarzu w Lesku, o które nikt nie dba. Emerytowana nauczycielka okazała się nie tylko osobą z ogromną wiedzą, ale także wielkim sercem.

Pierwszą osobą, której udało się wygrać milion złotych w programie, był Krzysztof Wójcik w 2010 roku. Ciekawe, czy na następnego laureata głównej nagrody przyjdzie nam czekać kolejne 8 lat.

NAJNOWSZE