Radosław Żyłka z 8 wspaniałych: wiek, dzieci. Kim jest uczestnik programu TVP?

2020-03-25 11:40
Radosław Żyłka - 8 wspaniałych
Autor: Materiały prasowe TVP

Kim jest Radek Żyłka z reality show 8 wspaniałych? W jakim jest wieku? Ile ma dzieci? Jakie ma zainteresowania i marzenia? Czym się zajmuje? Poznajcie bliżej jednego z uczestników programu Telewizji Polskiej.

Ośmiu Wspaniałych to nowy program Telewizji Polskiej, w którym ośmiu mężczyzn podejmie niełatwą próbę zmiany swojego życia. Program poprowadzi Marta Manowska, która jak nikt inny potrafi rozmawiać o uczuciach. W trakcie 10 odcinków będziemy obserwować zmagania uczestników z własnymi ograniczeniami, demonami przeszłości, słabościami, tęsknotą za rodziną, utraconą miłością, czy odrzuceniem ze strony najbliższych. Jednym z uczestników programu TVP jest Radek Żyłka. Poniżej przybliżamy sylwetkę bohatera programu.

8 wspaniałych - Radek Żyłka

Radek (32 lata) mieszka we Wrocławiu, gdzie prowadzi firmę montującą meble. To typ przystojniaka, na którego błękitne oczy dałaby się nabrać niejedna kobieta. Radek dobrze o tym wie i potrafi to wykorzystywać. Ma talent aktorski, którego używa w różnych sytuacjach. Niestety, jego aktorskie umiejętności to również przekleństwo, bo pogubił się w swoich życiowych rolach. Nie do końca potrafi odróżnić dobro od zła. Jest rozwiedziony. Z niedawno zakończonego związku ma 6-letniego syna. Jego największą słabością są emocje, z którymi nie potrafi sobie radzić. Radek bywa wybuchowy. Jego celem jest zapanowanie nad sobą, bo wierzy, że dzięki temu odnajdzie w życiu spokój i nową miłość.

8 wspaniałych - wszyscy uczestnicy 

M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE