Pytanie za milion w Milionerach 14.03.2019. Jak brzmiało?

2019-03-14 21:44 A.D.
Hubert Urbański
Autor: East News / Kamil PIKLIKIEWICZ

Pytania za milion w Milionerach zawsze budzą ogromne emocje. Nigdy nie wiadomo jaka dziedzina wiedzy będzie potrzebna uczestnikowi, by zdobyć wymarzoną nagrodę pieniężną. Pytania są również rzadkością, do tej pory padły jedynie kilka razy! W marcu 2019 usłyszeliśmy jedno z nich. Jak brzmiało? Możecie to sprawdzić na Eska CINEMA.

Milionerzy ciągle budzą w nas ogromne emocje! Zawsze, gdy paść ma pytanie warte milion złotych, Polacy drżą wprost z podniecenia. Tylko nielicznym udaje się dotrwać do ostatniego pytania programu. Wielu również nie chce ryzykować i odpowiadać z obawy, że stracą większą część zarobionych już pieniędzy. Niektórzy mają jednak dość odwagi, by się z nim zmierzyć. Tak było również podczas jednego z marcowych odcinków! 

Pytanie za milion w Milionerach - marzec 2019 

W odcinku 4 marca 2019 padło jedno z pytań za milion. Zmierzyć musiał się z nim Maksymilian Bilewicz z Poznania. Niestety uczestnik nie został kolejnym wielkim zwycięzcą programu. Ostatni milion wygrała pani Maria Romanek w 2018 roku. 

Pytanie za milion 14.03.2019 

Pytanie za milion w tym odcinku brzmiało: Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest: A) wniebowzięcie Matki Bożej, B) zmartwychwstanie Jezusa, C) śmierć Jezusa na krzyżu, D) zesłanie Ducha Świętego. Poprawna odpowiedź to C. Pani Katarzyna znała odpowiedź i została kolejną milionerką!

NAJNOWSZE