Psalm 33 - co miłuje Pan? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-05-29 19:00
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player,pl

Co miłuje Pan w Psalmie 33? Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik, który je otrzymał, był sobie w stanie z nim poradzić? Okazało się trudniejsze, niż można by się spodziewać po pytaniu za taką kwotę!

Co miłuje Pan w Psalmie 33? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest poprawna i czy znał ja uczestnik? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) nowoczesną, B) solidarną Polskę, C) wolnych i solidarnych, D) prawo i sprawiedliwość. Pslam 33 - co miłuje w nim Pan?

Co miłuje Pan w Psalmie 33?

Tak brzmiało jedno z pierwszych pytań w tym odcinku Milionerów. Mimo że, teoretycznie, nie powinno być bardzo trudne, uczestnik przyznał, że nie zna na nie odpowiedzi. Z racji tego, że nie chciał ryzykować i za szybko odpaść, postanowił, że wykorzysta jedno z kół ratunkowych. Zdecydował się poprosić o pomoc publiczność. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast D) prawo i sprawiedliwość.

Psalm 33 - co miłuje w nim Pan?

W Psalmie 33 znajduje się taki fragment: Bo słowo Pana jest prawe, a każde Jego dzieło niezawodne. On miłuje prawo i sprawiedliwość: ziemia jest pełna łaskawości Pańskiej. 

NAJNOWSZE