Przysięga, odcinek 794 - STRESZCZENIE. Nocka w kamperze i wizyta na cmentarzu

2023-01-26 9:23 Leon Pietrzak
Przysięga
Autor: Materiały TVP

Przysięga 794 - streszczenie. Gulperi z Emirem będą nocować w kamperze, a Mert pójdzie w odwiedziny do matki. Kiedy oglądać 794. odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli?

Przysięga - streszczenie 794. odcinka. Co się wydarzy? Servet, który jest sternikiem na statku, zacznie opowiadać o tym, co przeżył podczas swoich podróży. Co ciekawe, Kemal zaprosi go pod swój dach. Gulperi i Emir będą nocować w kamperze. Mert wybierze się z wujem na cmentarz, a dokładniej na grób matki. Savas przyjedzie po Gulperi. Kiedy oglądać 794. odcinek Przysięgi? O której godzinie emisja? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale tureckie, które pokochali polscy widzowie. Te produkcje skradły nasze serca

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Przysięga 794 - kiedy w TVP? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Przysięga" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 1. Odcinek 794 zostanie wyemitowany w czwartek 26 stycznia 2023 o godz. 16:05. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie TVP VOD.

Sonda
Jak oceniasz tempo akcji w serialu "Zakazany owoc"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE