Przysięga odc. 230 i 231 streszczenie, opis. Emisja TVP1 i ONLINE VOD

2020-08-10 14:51 PK
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga odcinki 230 i 231 zostaną wyemitowane we wtorek, 11 sierpnia oraz w środę, 12 sierpnia o godzinie 16:05 w TVP1. Po telewizyjnej premierze epizody zostaną udostępnione w serwisie internetowym vod.tvp.pl. Co się wydarzy w nowych odcinkach? Opis, streszczenie.

Przysięga odc. 230 i 231 - opis nowych odcinków. O czym jest serial Przysięga? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla...

Przysięga odcinek 230 opis

Reyhan mówi Emirowi, że odnalazła Sunę, ale nie chce zdradzić, gdzie dokładnie. Cavidan jest wściekła, że syn odsuwa ją od rodziny i bezgranicznie ufa żonie. Cemre ucieka ze szpitala i postanawia się zemścić na rodzinie Tarhunów. Kemal zastanawia się, czy Narin go kocha. Postanawia to sprawdzić. Narin jest smutna, że będzie musiała odejść.

Przysięga odcinek 231 opis

Reyhan udaje się namówić Sunę, by wróciła do domu. Kemal jest zaskoczony troskliwością Narin. Emir przygotowuje dla siostry niespodziankę. Cemre obserwuje zza ogrodzenia parę zakochanych. Kemal dostaje dobrą wiadomość dotyczącą procesu. Suna jedzie z Tacim kupić prezent dla nowożeńców. Cemre porywa Sunę.

M jak miłość. Miłosne igraszki Katarzyny Cichopek z mężem w Bałtyku!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE