Przysięga 524, 525, 526, 527, 528: Feride prosi Umita o rozwód. Umit grozi Feride, że zrobi coś dziecku, jeśli nie będzie robiła tego, co on jej każe

2021-11-21 19:25 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 524, 525, 526, 527, 528 streszczenia. Feride znajduje w piwnicy uwięzioną dziewczynę. Gizem opowiada jej przerażającą historię. Feride prosi Umita o rozwód. Hikmet Tarhun odwiedza Talaza w więzieniu i podsuwa mu czek, w zamian za wyznanie, co go łączy z Songul. Przysięga odcinki 524-528 zostaną wyemitowane w dniach 22-26 listopada 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 524, 525, 526, 527, 528 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 524-528 prezentujemy poniżej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Przysięga - odcinek 524

Feride znajduje w piwnicy uwięzioną dziewczynę. Gizem opowiada jej przerażającą historię. Dzięki pomocy Sehriye udaje się naładować znaleziony telefon. Narin po raz pierwszy słyszy bicie serca swojego dziecka. Matka odbiera Kumru ze szpitala psychiatrycznego. Feride prosi Umita o rozwód.

Przysięga - odcinek 525

Policja przeszukuje dom Feride i Umita i oczywiście nie znajduje Gizem. Narin domyśla się, że za wszystko jest odpowiedzialna Kumru. Kontaktuje się z nią za pomocą telefonu Ilyasa i wzywa na spotkanie na miejscu zbrodni. Feride usiłuje skontaktować się z Emirem. Emir ma przyjść do nich na kolację. 

Przysięga - odcinek 526

Hikmet Tarhun odwiedza Talaza w więzieniu i podsuwa mu czek, w zamian za wyznanie, co go łączy z Songul. Kumru zjawia się na spotkaniu z Narin, przyznaje jej się do winy i zostaje aresztowana przez podsłuchującą rozmowę policję. Kumru wraca do rodziny. Po wizycie u Feride i Umita, Emir dowiaduje się, że Gizem popełniła samobójstwo. Podejrzewa, że coś jest u nich nie w porządku.

Sonda
Feride powróci do Emira?

Przysięga - odcinek 527

Kemal wraz z całą rodziną cieszy się, że wrócił do domu. Postanawia to uczcić i połączyć z urodzinami Narin. Szykuje dla niej niespodziankę. Melike jest zaskoczona nagłym odejściem Feride i postanawia ją odwiedzić. Feride nie wie, jak się zachować, kiedy pojawia się Melike. Emir wypytuje Ozlem o brata i jego związek z Gizem. Dziewczyna jest oburzona sugestiami Emira i biegnie opowiedzieć wszystko bratu.

Przysięga - odcinek 528

Sehriye razem z matką Narin próbują namówić Taciego do małżeństwa. Kemal wręcza prezent. Narin jest wzruszona i zaskoczona. Pojawia się też Hikmet, który dziwnie się zachowuje. Kemal podejrzewa, że z jego bratem coś się dzieje. Umit zawozi Feride do posiadłości Emira. Potem grozi, że zrobi coś dziecku, jeśli nie będzie robiła tego, co on jej każe. Emir prosi, żeby Feride powiedziała mu, co się dzieje w jej małżeństwie. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE