Przysięga 481, 482, 483: Cevihar porywa Yigita i ściąga do siebie Emira. Chce się zemścić za śmierć Timura

2021-09-20 11:41 kg
Przysięga
Autor: materiały TVP

Przysięga 481, 482, 483 streszczenia. Kemal jest niezadowolony z wizyty ordynatora Sadriego. Uważa, że przełożony nie powinien przychodzić do swojej podwładnej do domu. Cevahir i jego ludzie zostawiają związaną Feride z Yigitem w pokoju, w którym jest bomba. Emir ma patrzeć na ich śmierć z daleka. Przysięga odcinki 481-483 zostaną wyemitowane w dniach 20-22 września 2021 w TVP1 o godzinie 16:05.

Przysięga 481, 482, 483 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Cavidan, matka Emira, ma wielkie plany wobec syna i nie zgadza się na jego ślub z prostą dziewczyną. Dokłada wszelkich starań, aby zakończyć małżeństwo. Również Kemala czekają wielkie zmiany. To odnoszący sukcesy prawnik, który samotnie wychowuje pięcioletnią córeczkę, Masal. Od kiedy trzy lata temu matka dziewczynki opuściła dom, Masal nigdy więcej się nie odezwała. Wtedy Kemal zamknął swoje serce przed wszystkimi kobietami. Do czasu, gdy w jego życiu pojawia się Leyla... Opisy odcinków 481-483 prezentujemy poniżej.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Przysięga - odcinek 481

Cevihar porywa Yigita i ściąga do siebie Emira. Postanawia się na nim zemścić za śmierć Timura. Feride ma złe przeczucia co do nowej opiekunki Yigita. Jedzie do posiadłości i widzi, jak wywożą Emira. Śledzi porywaczy taksówką. Kemal jest niezadowolony z wizyty ordynatora Sadriego. Uważa, że przełożony nie powinien przychodzić do swojej podwładnej do domu. Koledzy z pracy Narin organizują na jej cześć kolację. Ale Kemal nie jest zaproszony. Cevahir szykuje dla Emira okropną niespodziankę.

Przysięga - odcinek 482

Kemal czeka na Narin pod restauracją cały wieczór. Na ulicy dochodzi do konfrontacji z doktorem Sadrim. Narin jest o to zła i twierdzi, że Kemal jest zazdrosny. Cevahir i jego ludzie zostawiają związaną Feride z Yigitem w pokoju, w którym jest bomba. Emir ma patrzeć na ich śmierć z daleka. Udaje mu się uwolnić i odebrać dziecko, ale Feride nie może się wydostać z pomieszczenia, w którym jest bomba.

Przysięga - odcinek 483

Mimo gorączki, Yigit szybko dochodzi do siebie. Kemal i Narin spotykają się przy łóżku Masal. Munevver zapewnia Narin, że Kumru zaczęła przyjmować leki. Spakowana Songul czeka w domu na rozwój sytuacji. Kemal czyta SMS - y w telefonie Narin. Emir prosi Feride, żeby została w rezydencji.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE