Przyjaciółki sezon 13. odc. 147: Inga wraca do randkowania! Zuzę czekają kolejne problemy

2019-02-27 15:49
Przyjaciółki
Autor: Materiały Prasowe Przyjaciółki

Porażki i sukcesy, bujne życie uczuciowe i towarzyskie, trudne decyzje, skomplikowane relacje rodzinne, ale przede wszystkim prawdziwa przyjaźń. Za to widzowie od blisko 7 lat kochają Przyjaciółki. Serial wraca z kolejnym, trzynastym sezonem. Co się wydarzy w pierwszym odcinku Przyjaciółek po przerwie?

Przyjaciółki sezon 13. odc. 147 - jakie zmiany czekają bohaterki serialu w nowym sezonie? Przez dwanaście sezonów po orbitach Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji krążyło aż dwudziestu sześciu mężczyzn. Były rozstania i powroty, rozwody i śluby, przelotne znajomości czy gorące romanse i w efekcie narodziny czwórki dzieci. Co się wydarzy w nowym sezonie?

Przyjaciółki sezon 13 - kiedy nowe odcinki w Polsacie? Data premiery ujawniona!

Przyjaciółki sezon 13. odc. 147: Zuza ma kolejne problemy

Zuza przez pół roku walczyła z chorobą nowotworową w Nowym Jorku. Dzięki eksperymentalnej terapii i świetnemu lekarzowi, Chrisowi pokonała raka i może wrócić do męża i synów. Jednak po powrocie okaże się, że jej życie mocno się zmieniło. A długo wyczekiwany powrót do domu skończy się wielką kłótnią.

Przyjaciółki - sezon 13: zmiany w obsadzie! Oto bohaterowie nowych odcinków

Dorotka jest teraz bardzo bogatą wdową i z powodzeniem zarządza firmą, którą dostała w spadku po mężu. Przebojowa Dorotka cieszyła się zawsze dużym powodzeniem u mężczyzn. Teraz obawia się, że panowie mogą kochać nie ją, a jej pieniądze. Inga z kolei już nie jest kurą domową z dużą nadwagą. Razem z Dorotą prowadzi nowoczesny salon kosmetyczny. Wróciła do formy i rzuciła się w wir internetowych randek. 

Przyjaciółki sezon 13 - kiedy i o której oglądać?

Nowy sezon zadebiutuje 28 lutego w Polsacie i będzie emitowany przez dwanaście tygodni w czwartki o godzinie 21:10.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE