Przyjaciółki sezon 12 - ostatni odcinek. Co się wydarzy w finale?

2018-11-21 13:55
Przyjaciółki - sezon 13
Autor: Materiały Prasowe Przyjaciółki wracają na antenę Polsatu 28 lutego!

Przyjaciółki - co się wydarzy w ostatnim odcinku 12 sezonu serialu? Czy Paweł przeżył? Co ze ślubem Zuzy?

Przyjaciółki sezon 12 - ostatni, 146 odcinek przed nami! Jak zakończy się ten burzyliwy sezon serialu? Czy Paweł nie żyje? Czy Zuza weźmie upragniony ślub? Fabuła przedostatniego odcinka postawila przed widzami wiele pytań. Na które z nich uzyskamy odpowiedź, a na które będziemy musieli poczekać do premiery 13 sezonu serialu?

Przyjaciółki sezon 13 - co się wydarzy w nowych odcinkach serialu Polsatu?

Przyjaciółki 146 - Paweł nie żyje?

To główne pytanie, które nurtuje widzów Przyjaciółek. W przedostanim odcinku do drzwi Anki zapukała policja, informując ją o śmierci męża. Zrozpaczona kobieta będzie musiała pojechać do kostnicy, aby zidentyfikować zwłoki. Na szczęście okaże się, że... doszło do pomyłki! Policja znalazła dokumenty Pawła przy Żółkiewskim i to on zmarł, wycieńczony długotrwałym piciem. Co więcej, Strzeleccy wrócą do siebie - Anka pozwoli Pawłowi wrócić do domu, jednak nie przyzna się do zdrady. Strzelecka powie Tomkowi, że to, co się między nimi stało, to pomyłka, która nigdy nie powinna mieć miejsca.

Przyjaciółki sezon 12 - ostatni odcinek. Co się wydarzy?

Oprócz tego w finale sezonu dojdzie w końcu do upragnionego ślubu Zuzy! Markiewicz zaplanowała piękną ceremonię w swoim ogrodzie. Niestety, może jednak okazać się, że jest zbyt słaba i wycieńczona, aby o własnych siłach dojść do ołtarza. Czy ślub będzie trzeba jednak odwołać? Zmiany czekają także Dorotkę - postanowi odejść od Eryka! Stwierdzi, że stabilizacja u boku milionera to za mało i tęskni za prawdziwym, szalonym uczuciem.

Przyjaciółki - oglądaj online

Tuż po telewizyjnej premierze nowe odcinki Przyjaciółek trafiają do internetu i można obejrzeć je całkowicie za darmo! Wystarczy kliknąć w poniższą grafikę i cieszyć sie polsatowskim hitem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE