Przyjaciółki 270: STRESZCZENIE. Wiktor zostaje zwolniony z aresztu

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 270: STRESZCZENIE. Wiktor zostaje zwolniony z aresztu

Polskie seriale

Przyjaciółki odc. 270: streszczenie. Wiktor zostaje zwolniony z aresztu

2024-03-27 19:26

“Przyjaciółki” - co wydarzy się w kolejnym odcinku? Jakie dramaty czekają nasze bohaterki? Prezentujemy streszczenie 270. odcinka oraz szczegóły związane z jego premierą i emisją.

“Przyjaciółki” - w nowym odcinku bohaterowie obchodzić będą... święta Bożego Narodzenia. Nie będzie to jednak spokojna gwiazda, bowiem licho nie śpi, a życiowe problemy i dramaty nie biorą wolnego. Po szczegóły z 270. odcinka zapraszamy do poniższego streszczenia.

SPRAWDŹ TEŻ: Polscy aktorzy, którzy mogliby zagrać Bonda. Do roli Agenta pasują jak mało kto!

Przyjaciółki 270 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 270. odcinka serialu Przyjaciółki prezentuje się następująco: Anka cieszy się, że Julka z okazji świąt Bożego Narodzenia ma przyjechać do domu rodzinnego. Anka chce, by Staś też przyszedł, ale on nie chce widzieć Pawła. Staszek dowiedział się, że Nur wróciła do Iranu. Postanowił pojechać do niej… Inga szykuje się na Wigilię w domu Andrzeja. Hania i Marysia pomagają jej w przygotowaniach… Patrycja bardzo przeżywa to, że nie wiadomo, czy Wiktor wyjdzie za kaucją przed świętami. Patrycja martwi się jak Mikołaj to przeżyje. Wiktor zostaje zwolniony z aresztu w Wigilię… Pomysł Doroty z coachingiem nie wypalił. Miranda domaga się drogich prezentów na święta, a z pieniędzmi u Doroty dalej krucho.

Przyjaciółki 270 - premiera i emisja. O której nowy odcinek? 

270. odcinek serialu Przyjaciółki zostanie wyemitowany w czwartek 28 marca 2024 roku, o godzinie 21:10, na antenie Polsatu.

“Przyjaciółki” – QUIZ. Jak dobrze znasz hit Polsatu?

Pytanie 1 z 6
W którym roku rozpoczęła się emisja serialu?

Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Listen on Spreaker.