Przeklęta odcinek 47 streszczenie: Rodrigo jest zazdrosny o Aurorę. Chce, aby pracownicy traktowali ją w bardziej formalny sposób

2019-09-16 10:31 k.w.
Przeklęta
Autor: materiał prasowy

Przeklęta odcinek 47 streszczenie - co się wydarzy w meksykańskiej telenoweli? Premierowy epizod serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 16 września w TV4, o godzinie 11:00. Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl, co wydarzy się w nowym odcinku produkcji.

Przeklęta odcinek 47 streszczenie: Rodrigo jest zazdrosny o Aurorę. Chce, aby pracownicy traktowali ją w bardziej formalny sposób. Dziewczyna nie może zrozumieć jego niechęci zwłaszcza do Jeronimo. Monica nie może dłużej manipulować partnerem Epifanii, ze względu na błogosławiony stan kobiety. To sprawia, że Monica jeszcze bardziej nienawidzi swojej rywalki. Onesimo zdradza księdzu, że nie wie, jak dalej ma prowadzić śledztwo w sprawie kradzieży biżuterii Elsy. Podejrzaną jest Aurora, którą oskarżyła Corina. Ojciec Basilio staje w obronie oskarżonej. 

O czym jest telenowela Przeklęta?

Serial składa się ze 122 odcinków i opowiada on historię Aurory - pięknej i młodej dziewczyny, która spędza szczęśliwe dzieciństwo, pod opieką kochającego ojca. Brakuje jej matki, której nigdy nie poznała. Dziewczyna jest przeklęta w rodzinnym miasteczku, ponieważ znachorka Macrina podczas porodu, zauważyła na ciele Aurory znamię, które uznała za znak diabła i śmierci. Pomimo przeciwności losu, dziewczyna podąża drogą swoich marzeń.

Przeklęta - obsada serialu

W roli tytułowej bohaterki - Aurory, występuje piękna aktorka i modelka - Renata Notni, a jako główna postać męska - Rodrigo, towarzyszy jej Pablo Lyle. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie? Pełną obsadę znajdziecie poniżej:

  • Renata Notni jako Aurora Sanchez
  • Pablo Lyle jako Rodrigo Villavicencio
  • Maya Mishalska jako Elsa Solana Villavicencio
  • Laura Carmine jako Monica
  • Roberto Blandón jako Severo Trujillo
  • Patricia Navidad jako Apolonia Ortega
  • Socorro Bonilla jako Macrina
  • Aldo Guerra jako Luis

Przeklęta - obsada serialu

Na planie Przeklętej - w roli epizodycznej - pojawił się także Conan O’Brien, znany amerykański komik i gospodarz popularnych talk-shows, który przyznaje, że prywatnie pasjami ogląda hiszpańskojęzyczne seriale w oryginalnej wersji językowej i wystąpienie w jednym z nich było jego marzeniem.

NAJNOWSZE