Promyk nadziei znika z anteny TVP! Zastąpi go inna, turecka produkcja?

2021-10-18 13:06 kg
Promyk nadziei
Autor: materiał prasowy TVP

Na początku 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutowała nowa, turecka produkcja - Promyk nadziei. Hit znad Bosforu zajął miejsce Więźnia miłości i od razu rozkochał w sobie telewidzów. Z zapartym tchem śledzą oni kolejne perypetie Bahar, Ipek i Omera i z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Niestety wszystko wskazuje na to, że Promyk nadziei znika z anteny TVP! Sprawdźcie szczegóły.

Promyk nadziei znika z anteny TVP! Tureckie seriale niezmiennie cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, porwania, pościgi, morderstwa, romanse, intrygi, zdrady i za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Promyku nadziei, który od kilku miesięcy jest emitowany na antenie TVP2.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei znika z anteny TVP!

Promyk nadziei to turecki serial, opowiadający historię rodziny, która została rozdzielona. Produkcja, w której w głównych rolach występują: Isabella Damla Güvenilir, Fatih Ayhan oraz Gülsah Aydin, składa się ze 164 odcinków. Ostatni z nich widzowie będą mieli okazję obejrzeć już 2 grudnia 2021 roku i to właśnie wtedy poznają oni zakończenie losów głównych bohaterów. Wiadomo już, że miejsce Promyka nadziei zajmie inna, turecka produkcja - Miłość i przeznaczenie. O czym jest serial?

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Miłość i przeznaczenie - o czym jest serial?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE