Promyk nadziei streszczenie po polsku. Wynajęty przez Halila bandyta strzela do Jaszara, ale trafia Ozana... Mężczyzna zginie?

2021-09-22 12:40 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Każda produkcja, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu przyciąga ogromną publiczność. Widzowie uwielbiają telenowele znad Bosforu za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów oraz za intrygi, romanse, zdrady czy też pościgi. Do najpopularniejszych tureckich seriali zdecydowanie należy Promyk nadziei. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach hitu?

Promyk nadziei streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Promyk nadziei, Wieczna miłość, Elif, Więzień miłość, Miłosne potyczki, Łzy Cennet czy też Marzę o tobie to tureckie produkcje, cieszące się w Polsce ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterów telenowel. Od początku 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej gości Promyk nadziei. Co wydarzy się w jego najbliższych odcinkach?

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Promyk nadziei - odcinek 118

W 118. odcinku Promyka nadziei, którego emisję zaplanowano na wtorek 28 września 2021 roku, Mahmut wymyśla sposób, jak nakłonić Ipek do powrotu. Halil zabiera Filiz do kupionego mieszkania. Ozan widzi ich spotkanie. Omer, Ipek i Bahar spędzają miłe chwile w domu w górach. Najęty przez Halila bandzior strzela do Jaszara, lecz trafia Ozana, który chce ratować ojca Peri.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE