Promyk nadziei, odcinki 83, 84, 85 - streszczenia. Selma wywoła poronienie u Neslihan?

2021-08-10 10:33 Adrian Rybak
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

Promyk nadziei to kolejna turecka produkcja, która podbiła serca polskich widzów. Fani seriali znad Bosforu z wypiekami na twarzy przyglądają się losom bohaterów propozycji TVP. W ostatnich odcinkach doszło do kilku ciekawych zwrotów akcji, ale w nadchodzących nie będzie nudniej. Sprawdziliśmy, co się wydarzy.

Promyk nadziei, odcinki 83, 84, 85 - streszczenia. Współczesny serial obyczajowy opowiada historię rodziny, która została rozdzielona. Ömer został niesłusznie skazany za kradzież i trafił do więzienia. Jego żona, Ipek, bardzo się tym zdenerwowała i przedwcześnie urodziła. Nie wiedziała jednak, że to jej chciwy kuzyn Halil i jego żona Neslihan wsadzili jej męża do więzienia, zaś po porodzie Neslihan nadal chciała rozdzielić Ipek i Ömera, więc zabrała jej nowo narodzone dziecko i oddała na pewną śmierć Kadirowi. Jednak Kadir i jego żona Selma nie potrafili skrzywdzić dziewczynki, więc wychowali Bahar (w tej roli znana z serialu „Elif” Isabella Damla Güvenilir) jak własną córkę. 11 lat później Ömer wraca – jako odnoszący sukcesy biznesmen – i chce zemścić się za swoje krzywdy...  Przeczytaj streszczenia nadchodzących odcinków.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Promyk nadziei - odcinek 83. Poniedziałek 9.08.2021

Bliscy Sühejli są zszokowani na wieść, że kobieta wyszła za Ömera i spodziewa się dziecka. Ömer rozmawia o Melek z położną. Ipek proponuje Ömerowi ugodę w sprawie opieki nad córką. On odrzuca propozycję. Sühejla mówi Ipek o ślubie i ciąży.

Promyk nadziei - odcinek 84. Wtorek 10.08.2021

Sühejla zaprasza Peri i Ozana na spotkanie. Ömer mówi Ozanowi o knowaniach Halila. Selma wykorzystuje napar z ziół, by wywołać poronienie u Neslihan. Zazdrosny Halil zwalnia Ahmeta z pracy. Ipek zostaje pobita przez Mahmuta, który dowiedział się o jej spotkaniu z Ömerem.

Promyk nadziei - odcinek 85. Środa 11.08.2021

Ozan nie może uwierzyć w to, co Omer powiedział mu o Halilu i jego intrygach. Ten tymczasem stanowczo wypiera się winy. Filiz nakłania go, by znowu zatrudnił Ahmeta. Bahar próbuje podnieść na duchu rozpaczającą Ipek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE