Promyk nadziei streszczenie odcinków 151, 152, 153, 154, 155. Bahar ulega wypadkowi i traci pamięć. Suhejla odwiedza Bahar i usiłuje ją otruć

2021-11-15 11:10 kg
Promyk nadziei
Autor: materiał prasowy TVP

Promyk nadziei odc. 151, 152, 153, 154, 155 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 15-19 listopada w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Promyk nadziei odc. 151, 152, 153, 154, 155 streszczenie. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Promyk nadziei - odcinek 151

Selma, słysząc, że Halil ma obciążający ją dowód, ucieka z rezydencji. Bahar trafia pod hotel Omera, jednak ulega wypadkowi i traci pamięć. Ipek przygotowuje uroczysty obiad na powrót Bahar. 

Promyk nadziei - odcinek 152

Halil i Suhejla dowiadują się o amnezji Bahar. Mahmut zapowiada Halilowi zemstę. Filiz wyznaje Neslihan, że jest w ciąży. Halil szantażuje Ozana. Jeśli nie będzie mu posłuszny, oskarży go o zgwałcenie Filiz. 

Promyk nadziei - odcinek 153

Meliha nie może skontaktować się z Sedatem. Suhejla odwiedza Bahar i usiłuje ją otruć. Omer każe Suhejli zniknąć ze swego życia. Mahmut usiłuje zabić Omera. Neslihan informuje Halila, że Filiz jest w ciąży.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

Promyk nadziei - odcinek 154

Neslihan informuje Halila, że Filiz jest w ciąży. Filiz idzie na nocną schadzkę z Halilem. Mahmut szykuje nowy zamach na Omera. Ozan cierpi z powodu szantażu Halila. 

Promyk nadziei - odcinek 155

Mahmut przez przypadek zabija recepcjonistę hotelowego. Meliha zamierza odszukać Sedata. Ozan postanawia być posłuszny ojcu i podkrada Omerowi raporty firmy. Policja przesłuchuje Suhejlę w sprawie zamachu na Omera.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE