FILMY

Prime Video prezentuje kontynuację wielkiego hitu. "Mój Przyjaciel Szpieg - Wieczne Miasto" skradnie serca widzów?

2024-06-16 18:20

Prime Video prezentuje oficjalny zwiastun familijnego filmu akcji, który jest obowiązkową pozycją filmową tego lata! "Mój Przyjaciel Szpieg - Wieczne Miasto" to kontynuacja popularnego tytułu, która już w lipcu trafi do biblioteki serwisu. Czego tym razem się spodziewać? Sprawdźcie najważniejsze informacje i zdjęcia!

"Mój Przyjaciel Szpieg - Wieczne Miasto" to długo oczekiwana kontynuacja komedii akcji z 2020 roku, w której ponownie spotkamy się uwielbianą przez widzów obsadą z Dave'em Bautistą i Chloe Coleman na czele. Akcja rodzinnej komedii rozgrywa się w wybranych najpopularniejszych miejscach w Europie. Za kamerą ponownie stanął Pete Segal, a na ekranie pojawią się jeszcze Chloe Coleman, Kristen Schaal, Flula Borg, Craig Robinson, Billy Barratt, Taeho K oraz nowe twarze Anna Faris i Ken Jeong.

Kostiumy filmowe, które okazały się WIELKIM KOSZMAREM dla aktorów | To Się Kręci

"Mój Przyjaciel Szpieg - Wieczne Miasto" - opis fabuły

Kiedy licealny chór Sophie (Coleman) zostaje wybrany na włoskie tournée, którego punktem kulminacyjnym jest występ dla papieża w Watykanie, JJ (Bautista) postrzega to jako okazję do nawiązania więzi ze swoją nową pasierbicą i zgłasza się na ochotnika do pomocy w opiece nad grupą. Podróżując przez weneckie kanały, słynne mosty Florencji i najbardziej historyczne miejsca Rzymu nie wie jednak, że on i Sophie stali się mimowolnymi pionkami w spisku terrorystycznym, który może doprowadzić do upadku znanego nam świata.

Premiera "Mój Przyjaciel Szpieg - Wieczne Miasto" już 18 lipca 2024 r. na Prime Video. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym zwiastunem i fotosami.