PIŁA powraca z kolejną pokręconą historią! O czym będzie nowa część?

2022-08-16 10:02 Leon Pietrzak
PIŁA / SAW / HORROR
Autor: Screen z YouTube.com/SAW: The Experience

Premiera Piły 10 nadchodzi wielkimi krokami. Twórcy wysłuchali prośby od fanów i podkreślają, że będzie to najlepsza część z całej serii. Poznaliśmy również oficjalną datę premiery!

Piła powraca z kolejną odsłoną! O następnej części mówiło się już w 2021 roku, ale dopiero teraz twórcy uchylili rąbka tajemnicy. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że poznaliśmy również datę premiery. Za Dziesiątkę będą odpowiedzialne studia Lionsgate i Twisted Pictures - czyli te same, które realizowały poprzednie filmy. Co powinno ucieszyć fanów, to że za kamerą stanie reżyser "Piły VI". Ostatnia produkcja nie przyjęła się dobrze wśród widzów, czy tym razem będzie inaczej i dostaniemy dobry oraz jakościowy tytuł? Twórcy nie mają wątpliwości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pamiętacie "Piłę"? Teraz będziecie mogli przeżyć horror na własnej skórze

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Piła 10 - kiedy premiera? O czym będzie?

O ile nie znamy szczegółów fabuły, to producenci zapewniają, że będzie to powrót do klasyki. Obiecują, że nowe pułapki będą jeszcze bardziej pokręcone i zupełnie nowe, a historia i zagadki będą trzymać w napięciu do ostatniego bicia serca. Twórcy przy tworzeniu scenariusza mieli wsłuchać się w uwagi fanów serii i niektóre prośby wziąć głęboko do serca. Kiedy premiera? Piła 10 trafi do kin 27 października 2023 r.

"Wsłuchiwaliśmy się w prośby fanów. Ciężko pracujemy nad stworzeniem filmu, który pokochają zarówno miłośnicy "Piły" jak i fani horrorów. Częścią tego jest oddanie sterów Kevinowi Greutertowi, reżyserowi "Piły VI", która wciąż jest jednym z ulubionych filmów w całej serii. Więcej szczegółów ujawnimy wkrótce. [...] Piła 10 zdobędzie serca i inne części ciała widzów dzięki zupełnie nowym pokręconym, pomysłowym pułapkom, a także nowej tajemnicy do rozwiązania" - powiedzieli producenci filmu, Oren Koules i Mark Burg

Sonda
Czekasz na "Piłę 10"?

Piła na żywo? Powstał wyjątkowy escape room!

Od października 2022 będzie można przeżyć chwilę grozy na własnej skórze. To właśnie wtedy nastąpi wielkie otwarcie escape roomu w klimacie Piły, który został stworzony we współpracy z twórcami horroru. Wszyscy, którzy zdecydują się na udział w tej zabawie, będą musieli wystawić na próbę nie tylko swój strach, ale przede wszystkim wykazać się sprytem i pomysłowością. Cena biletu ma wynosić 39 funtów. Poniżej udostępniamy oficjalną zapowiedź.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE