Paulina i Andrzej z Love Island zdecydowali się na to! To prawdziwa miłość?

2021-10-13 13:38 MK
Paulina i Andrzej
Autor: materiały prasowe Polsat

Paulina i Andrzej to bez wątpienia najbardziej burzliwy związek czwartej edycji Love Island. Widzowie z zapartym tchem śledzili, jak uczestnik walczył o serce atrakcyjnej 25-latki ze Szczecina. Wygląda na to, że wszystko skończyło się happy-endem. Paulina i Andrzej dotarli do finału programu, a po powrocie do Polski zdecydowali się na zaskakujący ruch.

Love Island - Paulina i Andrzej to para, która budziła najwięcej emocji ze wszystkich zamieszkujących Wyspę Miłości. Fani formatu z wielkim zainteresowaniem obserwowali tę burzliwą relację, w której nie brakowało łez, rozstań i spektakularnych powrotów. Jak można było zauważyć podczas prezentacji drogi do finału, Paulina nie była zachwycona wszystkim tym, co wydarzyło się między nią a jej partnerem na przestrzeni ostatnich tygodni, jednak zapewniła, że dziś już wie, iż danie drugiej szansy tej relacji było dobrą decyzją. Para, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce w głosowaniu widzów, poinformowała, że najbliższe dni w Polsce spędzi osobno. Paulina i Andrzej mieli wrócić do swoich domów i spotkać się dopiero po kilku dniach. Okazało się, że po nocy spędzonej w Warszawie finaliści Love Island 4 zmienili swoje plany, o czym chętnie poinformowali w mediach społecznościowych.

Sonda
Czy oglądasz programy pokroju "Love Island"?

Love Island 4 - Paulina i Andrzej zmienili plany

Jak widać, potrzeba spędzenia czasu razem wygrała z pierwotnymi planami. Paulina i Andrzej poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wspólnie wyruszyli z Warszawy do Szczecina, czyli do miasta, w którym na co dzień mieszka uczestniczka reality-show. 25-latka ucięła jednak spekulacje dotyczące planów wspólnego mieszkania.

Jak mówimy od początku - wszystko w swoim czasie. Póki co musimy uporządkować swoje prywatne sprawy i zobaczymy, co dalej, bo sami jesteśmy ciekawi - odpisała na jedno z pozostawionych przez fanów pytań.

Paulina podziękowała też za wszystkie słowa wsparcia. Kibicujecie im?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE