Pamiętacie "Uciekające Kurczaki"? Kultowa animacja wraca na Netflix! Kiedy premiera?

2022-01-24 11:51 Leon Pietrzak
Uciekające kurczaki
Autor: Mary Evans Picture Library/ EAST NEWS

Nadchodzi sequel Uciekających Kurczaków! Pamiętacie tę kultową animacje z 2000 roku? Netflix przejmuje stery i zapowiada zupełnie nową historię. Autorzy oryginału będą pracować przy nowej części i zapowiadają wstępną datę i zarys fabuły. Oto wszystko co wiemy o nadchodzącej animacji.

Uciekające Kurczaki 2 - kiedy premiera? Kultowa animacja wraca po ponad 20 latach od premiery pierwszej części. Swego czasu, to była najbardziej kasowa produkcja, która wygenerowała ponad 225 milionów dolarów na całym świecie. Film miał swoją premierę w kinie, a później pojawiał się również w telewizji. Produkcja opowiada historię kur, które są przetrzymywane w bestialskich warunkach. Wiele z nich próbowało uciekać, ale zawsze łapały je psy właściciela farmy. Przywódczynią kur jest Ginger, rekordzistka w podejmowaniu nieudanych prób ucieczki. Kiedy kury dowiadują się, że właścicielka fermy skonstruowała maszynę do przetwarzania kur na placki, podejmują ostatnią desperacką próbę ucieczki - konstruują maszynę latającą. Pierwsze informacje o drugiej części filmu pojawiły się w 2020 roku. Teraz Netflix oficjalnie potwierdza, że nie porzucił pomysłu i sequel się pojawi.

O czym będzie sequel "Uciekające Kurczaki"?

Akcja kolejnej części rozgrywać się będzie w kurzym sanktuarium, w którym mieszkają Rocky, Ginger i młoda dziewczynka Molly. Niestety w kurniku pojawi się nowe niebezpieczeństwo i bohaterowie będą musieli wymyślić sposób na uratowanie kurzej nacji. Ginger z przyjaciółmi zaryzykują swoją wolność i razem włamią się na farmę, aby uratować drób.

Sonda
Co sądzisz o powstaniu drugiej części Uciekających Kurczaków?

Uciekające Kurczaki 2 - kiedy premiera?

Platforma potwierdziła, że zajmuje się tworzeniem kolejnej części Uciekających Kurczaków. Zaznaczyła, że sequel wróci po ponad 20 latach i ponownie wystąpią w nim bohaterowie znani z pierwszej części. Premiere zaplanowano na 2023 rok. W Wielkiej Brytanii film zadebiutuje na kanale BBC, a reszta świata obejrzy produkcję w serwisie Netflix.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE