Oszukać przeznaczenie 6 powstanie! Kolejna część powraca po ponad 10 latach!

2022-09-28 13:11 Leon Pietrzak
Oszukać przeznaczenie 5
Autor: EAST NEWS/DOANE GREGORY

Oszukać przeznaczenie powraca po latach! Popularna seria filmów doczeka się kolejnej części, a wyprodukuje ją reżyser Spider-Mana: Bez drogi do domu. Co jeszcze wiemy o kontynuacji? Kiedy spodziewać się premiery?

Oszukać przeznaczenie to tytuł, który może nie wszyscy oglądali, ale na pewno każdy o nim słyszał. Można powiedzieć, że film powstał przez przypadek, bo z przeróbki scenariusza napisanego pierwtonie na potrzeby serialu "Z archiwum X". Pierwsza część, która rozpoczęła serię zadebiutowała w 2000 roku. Później, co trzy lata, pojawiały się kontynuacje. Wszystkich filmów było 5, chociaż ten ostatni był prequelem. Piąta odsłona miała swoją premierę w 2011 i wszyscy myśleli, że w 2014 pojawi się wyczekiwana "szóstka". Tak się jednak nie stało. Okazuje się, że jednak nie wszystko stracone i doczekamy się nastepnej części. Oszukać przeznaczenie wróci po ponad dekadzie! Czy warto czekać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hugh Jackman powróci jako Wolverine! Znamy też datę premiery Deadpoola 3

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Oszukać przeznaczenie 6 powstanie!

Kolejna odsłona jest w przygotowaniu już od 2021 roku. Twórcy złożyli pomysły, które powstawały od 2011, w jedną całość. Wytwórnia przez wiele miesięcy nie mogła znaleźć reżysera, ale wygląda na to, że nareszcie się udało. Za kamerą staną Zach Lipovsky i Adam B. Stein, a za produkcję będzie odpowiedzialny Jon Watts. Scenariusz napisali twórcy horroru "Zabawa w pochowanego".

Oszukać przeznaczenie 6 - kiedy premiera?

Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy, ale historia ma nie odbiegać znacząco od tego, co widzieliśmy w poprzednich odsłonach. Twórcy kontynuacji nie zdradzili jeszcze wielu informacji, w tym daty premiery. Dopiero w przyszłym roku mają ruszyć zdjęcia, więc na szybką premierę raczej nie ma co liczyć. Mimo wszystko, fani serii powinni się ucieszyć, że będą mieli okazję obejrzeć kolejny film ze swojej ulubionej i kultowej już serii. Jak zostanie ogłoszona data premiery, to zaktualizujemy artykuł i poinformujemy was o tym!

Sonda
Czekasz na 6. część filmu "Oszukać przeznaczenie"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE