Nowe seriale i programy TVN - nowa, jesienna ramówka TVN!

2015-08-06 2:09
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

TVN - nowa ramówka. Zobacz jakie nowe seriale i programy przygotowuje TVN na jesień. W kolejnym sezonie telewizja TVN ma dla was aż cztery nowości!

TVN - nowa ramówka. Zobacz jakie nowe seriale i programy przygotowuje TVN na jesień. W kolejnym sezonie telewizja TVN ma dla was aż cztery nowości!

APLAUZ, APLAUZ

Pierwsza nowość to rodzinny talent show „Aplauz, Aplauz!”, w którym o przejściu do kolejnego etapu decydują zarówno jurorzy, jak i widownia zgromadzona w studio. Który duet wyśpiewa sobie drogę do sławy? Rywalizacja zaczyna się już w niedzielę 6 września o 20:00.

AŻ PO SUFIT

Kolejna propozycja to serial „Aż po sufit!”, który przedstawia losy rodziny Domirskich. To słodko- gorzka opowieść o blaskach i cieniach życia, o rodzinnych więzach i relacjach, o konfrontacji marzeń z rzeczywistością. W głównych rolach zobaczymy Edytę Olszówkę, Cezarego Pazurę oraz zdolnych aktorów młodego pokolenia. Premiera już we wtorek 1 września o 21:30.

SINGIELKA

Czy Elce uda się znaleźć prawdziwą miłość w 274 dni? Ten serial to pełna humoru, wzruszeń i emocji historia romantycznych przygód, w której zagra plejada gwiazd. Perypetie tytułowej Singielki będzie można śledzić od poniedziałku do piątku. Premiera telenoweli w październiku na antenie TVN.


WESOŁOWSKA I MEDIATORZY

Anna Maria Wesołowska tym razem pojawi się w roli mediatorki. Wraz ze swoim zespołem będzie rozwiązywać trudne konflikty. Jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Serial „Wesołowska i Mediatorzy” od wtorku 1 września w TVN.

PD

źródło - mat prasowe

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE