Nowa uczestniczka Love Island zachwyciła Wyspiarzy. Już wcześniej wygrała zagraniczną wersję show!

2021-09-18 9:04 MK
Alex z Love Island
Autor: Telewizja POLSAT

Emocje na Wyspie Miłości sięgają zenitu. W willi pojawiły się dwie nowe uczestniczki - Aleksandra Jakobczyk oraz Aleksandra Stręk. Co ciekawe, pierwsza z nich ma już na koncie zwycięstwo w programie Love Island. Przedstawiająca się jako Alex 27-latka wygrała belgijską edycję reality-show. Po rozpadzie związku szuka chłopaka z Polski.

Love Island. Wyspa Miłości - nowa uczestniczka Aleksandra Jakobczyk zrobiła piorunujące wrażenie na wszystkich Wyspiarzach. Nawet na tych, którzy wydawałoby się, że mają już ustabilizowane życie uczuciowe. Zielonooka blondynka weszła do willi wspólnie ze swoją imienniczką - Aleksandrą Stręk. Aby ułatwić mieszkańcom zapamiętanie, która jest która, nowy wyspiarka poprosiła, by wszyscy zwracali się do niej Alex. Uwagę widzów zwrócił przede wszystkim jeden fakt z życia nowej mieszkanki Wyspy Miłości, a mianowicie ten dotyczący udziału w zagranicznej wersji programu Love Island. Co więcej, wygrała go. Co wiemy o przeszłości Aleksandry Jakobczyk?

Aleksandra Jakobczyk w Love Island

Tak zwana bombshellka rzeczywiście wygrała I edycję belgijskiej wersji formatu Love Island, której finał odbył się 7 lipca 2019 roku. Blondynka dotarła do finału wraz ze swoim partnerem Denzelem Slagerem - holenderskim piłkarzem grającym na pozycji napastnika. Związek Aleksandry i Denzela nie przetrwał jednak próby czasu. Para rozstała się po ponad roku od zwycięstwa w show, w październiku 2020 roku. Alex nie zraziła się jednak do produkcji. Jak mówi, teraz przyszedł czas na polską edycję reality i polskiego partnera. Czy uda jej się stworzyć trwałą relację? Zobaczymy.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Mikołaj Jędruszczak z "Love Island. Wyspa miłości"o szczerze swoim pierwszym razie w "kryjówce" I #HOT
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE