Nic nie ginie – o czym jest komediodramat Kaliny Alabrudzińskiej?

2020-01-14 22:37 kw
Nic nie ginie
Autor: materiał prasowy

Komediodramat NIC NIE GINIE w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej otrzymał Nagrodę za Najlepszą Reżyserię oraz Nagrodę Jury Młodzieżowego na tegorocznym Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film w Koszalinie, podbijając serca publiczności i zdobywając uznanie krytyków. O czym opowiada produkcja?

Nic nie ginie – o czym jest komediodramat Kaliny Alabrudzińskiej? W filmie reżyserki wystąpili studenci Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi ze specjalnym udziałem lubianego i popularnego aktora filmowego i teatralnego Dobromira Dymeckiego. Alabrudzińska za swój debiut filmowy właśnie otrzymała nominację do prestiżowych Nagród Odkrycia Empiku 2019.

Nic nie ginie – fabuła

Klaudia, osaczona przez krytyczną matkę, obsesyjnie niesie pomoc innym. Przemek wielbi Polskę i nienawidzi głupich ludzi. Czyli wszystkich. Donatello kocha żółwie błotne, Aktor - tylko siebie. Maja żyje i chilluje jak Netflix przykazał. Wszyscy biorą udział w terapeutycznym turnusie pod troskliwym okiem Remka. I tworzą najsmutniejszą komedię roku.

Nic nie ginie – data premiery

Film trafi do kin 20 marca 2020.  

NAJNOWSZE