SISU

i

Autor: Album Online/East News

Naziści, złoto i niezwykle krwawy mord. Wytwórnia "Piły" zapowiada nowy film!

2023-02-24 10:01

Jeden człowiek, sporo złota i długa droga do przejścia, na której może się wydarzyć wszystko. Wytwórnia odpowiedzialna za serię "Piła" i "John Wick" pokazała brutalny zwiastun nowego filmu. Kiedy premiera w kinach?

Sisu to kolejny tytuł ze stajni Lionsgate. Tego dystrybutora powinni kojarzyć szczególnie fani "Piły", "Niezniszczalnych", czy "Johna Wicka". Produkcja zadebiutowała na jednym z festiwali w Toronto, gdzie zebrała wiele pozytywnych komentarzy. Głównie chwalono to, jak napisano głównego bohatera oraz jego grę aktorską, ale także niezwykle krwawy styl filmu. Cała historia skupia się na poszukiwaczu złota, który na swojej drodze trafia na głodnych bogactwa nazistów. Czy to może skończyć się szczęśliwie? Przekonamy się już w kwietniu 2023!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Harry Potter i przeklęte dziecko" doczeka się ekranizacji? Wiele na to wskazuje

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Sisu - opis fabuły. O czym jest film?

Akcja filmu rozgrywa się w Finlandii w latach 40. XX wieku. Głównym bohaterem jest samotny poszukiwacz złota, który w pewnym momencie wędrówki trafia na ogromne złoża surowca. Znajduje tyle kruszcu, że gdyby go sprzedał, to mógłby żyć godnie do końca swoich dni. Niestety do najbliższego banku jest całkiem spory kawałek, bo aż 563 mil. Tę część Finlandii okupują też naziści, co może okazać się bardzo niebezpiecznie. Mężczyzna nie ma jednak nic do stracenia, więc podejmuje ryzyko. Ostatecznie żołnierze odkrywają, co bohater ma ze sobą i zaczyna się wielka jatka.

Sisu - obsada, data premiery. Kiedy w kinach?

W głównego bohatera wcielił się Jorma Tommila. Na ekranie obok niego pojawiają się jeszcze Aksel Hennie, Mimosa Willamo, Jack Doolan, Onni Tommila oraz Arttu Kapulainen. Jeden z najlepiej ocenianych filmów na festiwalu w Toronto trafi na wielkie ekrany. Poniżej udostępniamy oficjalny zwiastun filmu. Premiera "Sisu" została zaplanowana na 28 kwietnia 2023 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE