Nasz nowy dom 25.03.2020 Maliszków. Metamorfoza domu pani Izabeli i pana Waldemara

2020-03-25 13:56
Nasz nowy dom
Autor: Materiały Prasowe

W tym odcinku poznamy historię pięcioosobowej rodziny spod Radomia. Małżeństwo – pani Izabela i pan Waldemar wychowują troje dzieci. Rafała, Maćka i Karolinę. Rafał, w wyniku porażenia mózgowego, jest osobą niepełnosprawną fizycznie i intelektualnie. Mama chłopca przynaje, że ich życie podporządkowane jest najstarszemu dziecku: 'Najstarszy syn jest osobą niepełnosprawną, już dorosłą. To był straszny moment - dowiedzieć się, że dziecko ma porażenie mózgowe czterokończynowe, że oprócz tego są inne choroby związane z tym jak padaczka, zapalenie oskrzeli'.

Nasz nowy dom 25.03.2020 Maliszków. Metamorfoza domu pani Izabeli i pana Waldemara. Dom, w którym mieszkają, jest kompletnie nieprzystosowany do potrzeb Rafała. W całym budynku są wysokie progi, do łazienki nie można wjechać wózkiem, a podjazd przed domem jest tylko prowizoryczny. Rodzice i chory syn mieszkają w jednym pokoju, a nastolatkowie nie mają swojego miejsca do nauki i wypoczynku.

Nasz nowy dom 25.03.2020 Maliszków. Metamorfoza domu pani Izabeli i pana Waldemara

Dom ogrzewa stary piec kaflowy, a zniszczony dach jest pokryty śmiertelnie niebezpiecznym eternitem. Katarzyna Dowbor wraz z Martyną Kupczyk i szefem ekipy budowlanej Wieśkiem zrobią wszystko, aby każdy z członków rodziny poczuł się w nowym domu bezpiecznie.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE