Najstarsza fotografia Paryża jest również pierwszym zdjęciem, na którym widać ludzi. Ilu i kogo? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-08-28 20:30 k.w.
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Najstarsza fotografia Paryża jest również pierwszym w historii zdjęciem, na którym widać ludzi. Ilu i kogo? Teleturniej Milionerzy jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Niezmiennie gospodarzem show jest Hubert Urbański, który jak nikt inny pasuje do tej roli. Zasady programu również pozostają niezmienne. Aby wygrać milion złotych, uczestnicy muszą poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Czy uczestnik 199. odcinka programu, dołączy do grona milionerów?

Najstarsza fotografia Paryża jest również pierwszym w historii zdjęciem, na którym widać ludzi. Ilu i kogo? Zasady programu są jasne - 12 poprawnych odpowiedzi na pytania gwarantuje milion złotych. Jeżeli pytanie nie należy do najłatwiejszych, uczestnicy mogą skorzystać za kół ratunkowych - pół na pół, publiczności oraz telefonu do przyjaciela, które mają do dyspozycji. Czy uczestnik 199. odcinka będzie ich potrzebować?

Najstarsza fotografia Paryża jest również pierwszym w historii zdjęciem, na którym widać ludzi. Ilu i kogo?

Uczestnik walczył o 125 tysięcy złotych. Aby zgarnąć tę niemałą sumkę, musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) jednego - Napoleona I B) dwóch - pucybuta z klientem C) pięciu rowerzystów D) tłum przechodniów. Nie był pewny poprawnej odpowiedzi, dlatego skorzystał z koła ratunkowego pół na pół. Pozostały warianty B i C. Poprawna jest odpowiedź B) dwóch - pucybuta z klientem.

Czy właśnie taką odpowiedź zaznaczył uczestnik? Tego dowiemy się, oglądając 199. odcinek Milionerów, już 28 sierpnia, o godzinie 20:55 w TVN.

NAJNOWSZE