GALERIA

Najlepsze filmy na Boże Narodzenie 2023. Dzięki nim poczujecie magię świąt!

2023-12-22 16:48

Święta to nie tylko choinka, prezenty, uroczysta kolacja i śnieg za oknem. To także czas, kiedy pojawiają się filmy o bożonarodzeniowej tematyce. Co roku sale kinowe wypełniają się po brzegi. Specjalne oferty przygotowują też serwisy VOD. Na które tytuły warto zwrócić uwagę? Oto najgłośniejsze premiery.

Święta to czas, kiedy wiele osób spędza dużo czasu na oglądaniu filmów. Nic dziwnego, ponieważ to okres, w którym można zapoznać się z wyjątkowymi produkcjami w świątecznym klimacie. Wszyscy znamy takie tytuły jak Kevin sam w domu, Wesołych świąt czy Holiday. Dla wielu z nas oglądanie klasyków to już tradycja. W wielu domach seans po kolacji wigilijnej to już nieodłączna część celebracji. Każdego roku pojawiają się jednak nowe propozycje. Już niedługo po Halloween na kinowe ekrany wchodzą świąteczne premiery. Swoją specjalną ofertę przygotowują też takie serwisy jak Netflix czy Disney. Jakie nowe filmy bożonarodzeniowe warto zobaczyć w 2023 roku? Sprawdziliśmy najgłośniejsze premiery.

To te filmy najchętniej oglądaliście w dzieciństwie. Kilka tytułów szokuje

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Filmy na święta 2023

Święta już za pasem, a więc wszystkie nadchodzące premiery są już znane. Niedawno do kin trafiła polska produkcja Uwierz w Mikołaja, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Dużo mówi się też o nadchodzącym filmie Wonka, który ma być współczesną adaptacją dobrze znanej historii o właścicielu magicznej fabryki czekolady. Co jeszcze czeka nas w nadchodzącym sezonie świątecznym? Zwiastuny najbardziej wyczekiwanych tytułów znajdziecie w poniżej galerii: