Na Wspólnej – Darek oświadczy się Kasi? Aneta może nie znieść tego najlepiej

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK

STRESZCZENIE

Na Wspólnej 3696 i 3697 - streszczenie. Zniknięcie Ali i huśtawka emocji u Bogdana

2023-09-26 16:52

Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej"? Przedstawiamy streszczenie nadchodzących epizodów, które będzie można oglądać 27 i 28 września 2023 r. na antenie TVN. Ala najpierw umawia się z tatą - tylko po to, żeby wykrzyczeć mu, że go nienawidzi, a następnie... znika! Bogdan przeżyje huśtawkę emocji, a Franek zastanawia się, czy tata znowu nie zostanie dziadkiem.

Na Wspólnej - streszczenie odcinków 3696 i 3697, może okazać się niezwykle pomocne widzom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych epizodów serialu. Produkcja od wielu lat nie schodzi z ramówki TVN i ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, w końcu ciągle dzieje się coś nowego i pojawiają się nowe twarze w obsadzie. Co tym razem wydarzy się u naszych ulubionych bohaterów? Sprawdźcie już teraz!

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Na Wspólnej, odcinek 3696 - streszczenie

Dexowi grozi sąd, a Ala… znika! Dex znowu ma kłopoty – córka pacjentki, którą reanimował straszy szpital sądem! Nalepa tłumaczy kobiecie, że przecież chłopak uratował jej matkę… Tymczasem Karol zamartwia się o Alę po tym, jak ta dowiedziała się o romansie ojca z Magdą. Ala umawia się z tatą - tylko po to, żeby wykrzyczeć mu, że go nienawidzi! Potem Ala… znika! Huśtawka emocji u Bogdana! Kasia i Darek umawiają się z Bogdanem, że wpadną do niego z niespodzianką. Franek zastanawia się, czy tata znowu nie zostanie… dziadkiem! Kiedy Kasia mówi z radością, że Darek się jej oświadczył, Bogdanowi spada kamień z serca. Jednak postanawia poważnie porozmawiać z przyszłym zięciem. Emisja odcinka w 27 września 2023 r. o godzinie 20:15.

Na Wspólnej, odcinek 3697 - streszczenie

Ola straci schronienie przed Alanem?! Zimińscy czekają na wizytę Czerskiego. Tymczasem pani detektyw, którą zatrudnił Alan obserwuje ich mieszkanie. Mariusz prosi Dankę, żeby skontaktowała go z kimś, kto potwierdzi, że Alan znęcał się nad Olą… Tymczasem młoda Zimińska ma wyrzuty sumienia, że siedzi na głowie Danielowi i Adzie. Szczególnie, że Ada jest… wyraźnie zazdrosna! Ala w szpitalu – co się stało?! Karol wraca po całonocnych poszukiwaniach Ali - jest załamany i zmęczony. Tymczasem Ala widzi, jak Magda całuje jej ojca i wyznaje mu miłość. Nie może na to patrzeć… Jakiś czas później Dex zauważa, jak ratownicy wiozą na jego oddział dziewczynę. To Ala! Antek zauroczony Kasią i… bezlitośnie wkręcony! Kasia przychodzi do firmy taty i prosi go o pomoc przy wykańczaniu mieszkania, które kupili z Darkiem. Antek słyszy jej słowa i… szybko proponuje pomoc. Bergówna wyraźnie mu się podoba… Bogdan postanawia zatrudnić Antka. Szark i Wiącek zamierzają zrobić chłopakowi chrzest. Nagle Antek słyszy wołanie o pomoc - wielkie koło zmiażdżyło Szarka! Przerażony chłopak próbuje go ratować. Emisja odcinka 28 września 2023 r. o godzinie 20:15.