Na dobre i na złe 2019 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

2019-09-18 8:56 aw
Na dobre i na złe
Autor: Materiały TVP

Choć trudno w to uwierzyć, serial o losach lekarzy i pacjentów w szpitalu w Leśnej Górze emitowany jest już od przeszło 20 lat! Mimo że przez ten czas mocno zmieniła się obsada serialu i jego bohaterowie, Na dobre i na złe nadal cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Serial emitowany jest tylko raz w tygodniu, a przez lata kilkukrotnie zmieniała się pora jego emisji.

Na dobre i na złe 2019 - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać odcinki serialu, gdy zdarzy nam się przegapić? Odcinki Na dobre i na złe (podobnie jak innych produkcji Telewizji Polskiej jak np. M jak miłość czy Barwy szczęścia) powtarzane są nawet kilka razy w tygodniu, aby każdy fan serialu mógł wybrać dogodny dla siebie termin.

Na dobre i na złe 2019 - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać?

Premierowe odcinki Na dobre i na złe emitowane są w każdą środę o godzinie 20:50 (czasem o 20:55). Powtórki emitowane są natomiast w czwartki o godzinie 14:05, a także w niedziele o godzinie 16:55. Dodatkowo odcinki można oglądać również w niedziele o godzinie 0:55 na TVP Seriale.

Na dobre i na złe online. Gdzie oglądać serial w internecie?

Serial TVP można oczywiście śledzić także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl, na której znajdziemy już wyemitowane w telewizji odcinki. Aby obejrzeć online odcinek przed premierą, należy się zalogować.

NAJNOWSZE