Milionerzy 20.01.2021 - pytanie za milion. Znasz odpowiedź?

2021-01-20 20:40 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Każda barwa składowa światła białego rozchodzi się w ciałach przezroczystych z inną prędkością. Największą prędkość ma... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Nie ma już do wykorzystania kół ratunkowych, musi więc polegać na intuicji i wiedzy, a stawka jest wysoka, ponieważ walczy o milion złotych.

Milionerzy 20.01.2021 - jak brzmi pytanie za milion? Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał Hubert Urbański, brzmiały: A) czerwona, B) pomarańczowa, C) żółta, D) fioletowa.

Która barwa składowa światła białego ma największą prędkość?

Każda barwa składowa światła białego rozchodzi się w ciałach przezroczystych z inną prędkością. Największą prędkość ma... Tak brzmiało pytanie za milion złotych! Niestety uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi na to pytanie, dlatego postanowił zrezygnować z dalszego udziału w programie. Poprawnym wariantem okazała się odpowiedź A) czerwona.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE