gwiazdy

Marta Manowska jest w ciąży? Fani "Rolnik szuka żony" nie mają wątpliwości

2024-06-10 9:32

Fani "Rolnik szuka żony" często śledzą dalsze losy uczestników, trzymają za nich kciuki i interesują się, czy ich związki z programu przetrwały. Okazuje się, że dużym zainteresowaniem fanów formatu cieszy się również sama prowadząca. Całkiem niedawno internet obiegła domniemana informacja o tym, że Marta Manowska miałaby być w ciąży. Fani nie mają wątpliwości i mówią o tym wprost.

Marta Manowska to żywiołowa i charyzmatyczna prowadząca "Sanatorium miłości" oraz "Rolnik szuka żony". Fani "Rolnik szuka żony" śledzą nie tylko losy uczestników, ale również samej prowadzącej program. Ostatnio głośno było o zaręczynach Waldka i Doroty oraz o narodzinach synka Ani i Jakuba. W internecie pojawiły się również plotki o tym, że Marta Manowska jest w ciąży. Pod jednym z jej postów wylała się fala komentarzy. Widzowie nie mają wątpliwości i zdają się być zgodni co do tego, że Marta spodziewa się dziecka. Jak jest naprawdę?

Marta Manowska jest ulubienicą widzów TVP. Tak zmieniła się przez lata

Marta Manowska spodziewa się dziecka?

Marta Manowska to jedna z tych celebrytek, które bacznie stoją na straży swojej prywatności. Rzadko mówi o swoim życiu i o tym, co się u niej aktualnie dzieje. Nic więc dziwnego, że daje to internautom spore pole do popisu. Na temat Marty Manowskiej krążyło i krąży nadal wiele plotek. Najpierw internauci łączyli ją z bratem jednego z uczestników, a teraz... no właśnie! Teraz fani są niemal pewni, że Marta Manowska jest w ciąży. Czy wszystkie znaki na niebie o tym mówią? Wszystko rozstrzygnęło się pod jednym z postów, które Manowska zamieściła na Instagramie. Manowska opublikowała wpis, który opatrzyła podpisem: "„Zielona trawa, dobre dni” 11.06 12:00. Czekamy:)" - czytamy na Instagramie. Na pierwszy rzut oka rzuca się zdjęcie, na którym Manowska pozuje z pierścionkiem na serdecznym palcu, lewej ręki. Wielu fanów zaczęło podejrzewać, że Manowska szykuje się właśnie do zamążpójścia. Inni wzięli sprawę trochę bardziej na chłodno, bowiem całkiem niedługo premiera najnowszego sezonu "Rolnik szuka żony". Trzecie zdjęcie nie pozostawiło internautom żadnych wątpliwości. Jedna z komentujących kobiet zauważyła, że Manowska trzyma się za brzuch, co oznaczałoby, że może być w ciąży. "Ciąża, bo trzyma brzuszek i pewnie ślub 11.06", "Chce Pani nam coś oznajmić?", "Gratulacje Pani Marto" - czytamy w komentarzach. Jak jest naprawdę? To zapewne wie tylko Marta Manowska. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkiego jej fani dowiedzą się już niedługo.

Marta Manowska chroni swoją prywatność. W końcu znalazła miłość?

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Urodziła się 31 maja w 1984 roku w Siemianowicach Śląskich. W 2024 roku będzie obchodziła swoje 40. urodziny! Manowska zyskała szerszą popularność jako prowadząca program „Rolnik szuka żony”, którego gospodynią jest od 2014 roku. Gwiazda prowadziła i prowadzi również „Sanatorium miłości”, „Ośmiu wspaniałych”, „The Voice Senior” oraz „Pytanie na śniadanie”.

Marta Manowska w końcu się otworzyła. To najlepsza decyzja gwiazdy TVP
O parach, które nie chcą mieć dzieci. DROGOWSKAZY