Mare z Easttown sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu z Kate Winslet?

Mare z Easttown sezon 2 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu z Kate Winslet?
Autor: materiały prasowe

Mare z Easttown to najnowszy serial kryminalny HBO, który ujrzał światło dzienne 19 kwietnia. Produkcja, z Kate Winslet w roli głównej, podąża śladami policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii, podczas prowadzonego przez nią śledztwa w sprawie morderstwa. Serial składa się z 7 odcinków, w których zdecydowanie nie brakuje emocji. Czy powstanie drugi sezon Mare z Easttown? Kiedy nowe odcinki?

Mare z Easttown 2 - kiedy nowe odcinki serialu? Serial Mare z Easttown opowiada o Mare Sheehan (Kate Winslet), policjantce z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi dochodzenie w sprawie miejscowego morderstwa, mierząc się jednocześnie z rozpadającym się na kawałki jej własnym życiem. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej z sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Mare z Easttown - sezon 2 powstanie?

Pierwszy sezon Mare z Easttown zadebiutował w HBO i HBO GO 19 kwietnia 2021 roku. To właśnie wtedy widzowie mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek nowej produkcji, w której w główną rolę wciela się wielokrotnie nagradzana Kate Winslet. Serial składa się z 7 odcinków, które będą emitowane co tydzień. W obsadzie hitu znaleźli się: Julianne Nicholson, Jean Smart, Angourie Rice, Evan Peters, Guy Pearce czy też Cailee Spaeny.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy produkcja doczeka się kontynuacji. Wszystko zależy od oglądalności wszystkich siedmiu odcinków i od tego, w jaki sposób twórcy zakończą pierwszą odsłonę serialu. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE