Magda Popławska

i

Autor: AKPA

Magdalena Popławska - wiek, wzrost, mąż, partner, dzieci, siostra, rodzina, filmy i seriale, Instagram

2022-10-09 15:54

Kim jest Magdalena Popławska? To polska aktorka filmowa i teatralna, a prywatnie młodsza siostra Aleksandry Popławskiej. Pojawiła się w bardzo popularnym serialu "Szadź" oraz wielkim hicie HBO - "Wataha". Co jeszcze wiemy o znanej aktorce?

Magda Popławska - wiek, wzrost, mąż, dzieci, siostra, filmy i seriale. Właśnie takich informacji szukają wszyscy fani polskiej aktorki. Już jako nastolatka czuła zamiłowanie do występowania przed ludźmi. Zaraz po ukończonym liceum przyłączyła się do grupy muzyczno-teatralnej. Nie mogła jednak znaleźć stałego zatrudnienia w teatrze, więc szukała różnych innych zajęć, żeby tylko się utrzymać. Przełomowym momentem w jej karierze była rola w warszawskim Nowym Teatrze w sztuce "Anioły w Ameryce". Zastąpiła tam Maję Ostaszewską, która z powodu narodzin dziecka nie mogła wziąć udziału w przedstawieniu. To właśnie po tej roli dostrzegł ją Krzysztof Warlikowski i zaproponował stałą posadę w zespole. Co jeszcze wiemy o aktorce?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sceny łóżkowe w filmach. Jak nagrywano 365 dni i inne popularne erotyki?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Magdalena Popławska - wiek, wzrost

Magda Popławska urodziła się 3 kwietnia 1980 r. w Zabrzu, więc w 2022 r. skończyła 42 lata. Jest córką Marii Popławskiej, znanej zabrzańskiej polonistki i miłośniczki teatru. Jeżeli chodzi o wzrost, to artystka mierzy 173 cm.

Magdalena Popławska - mąż, były partner

Aktorka byłą związana w 2007 roku z Bartłomiejem Topą - również aktorem. Para rozstała się jednak w 2013. Aktualnie jest w związku z Piotrem Fiedlerem, z którym ma córkę.

Magdalena Popławska - dzieci

Wspólnie z poetą Piotrem Fiedlerem ma córkę Zosię, która przyszła na świat 6 września 2015 roku.

Magdalena Popławska - siostra

Popławska ma oczywiście rodzeństwo - starszą siostrę Aleksandrę Popławską, również aktorkę. Różnica wieku między nimi wynosi 4 lata.

Magdalena Popławska - filmy i seriale

Aktorka pojawiła się w wielu popularnych filmach i serialach. Widzowie mogą ją kojarzyć z takich tytułów, jak Szadź, Wataha, Osiecka, Atak Paniki, Hiszpanka, Ekipa i Diagnoza.

Magdalena Popławska - Instagram

Magdalena Popławska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych - również na Instagramie. Publikuje posty pod nazwą @magda.poplawska. W serwisie dzieli się swoimi nowymi projektami, życiem i przemyśleniami. Nie brakuje również rodzinnych zdjęć.