Magda Gessler - wiek, wzrost, przepisy, dzieci, Instagram, wykształcenie, książka

2021-02-01 15:46 kg
Magda Gessler
Autor: wbf

Magda Gessler to polska restauratorka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Od 2010 roku jest gospodynią programu Kuchenne rewolucje stacji TVN, co przyniosło jej ogromną popularność oraz rozpoznawalność. Właścicielkę restauracji mogliśmy również podziwiać w programach: Sexy kuchnia Magdy Gessler, Odkrycia Magdy Gessler, Marsterchef oraz Masterchef Junior. Chcecie poznać lepiej Magdę Gessler? W poniższym artykule znajdziecie najważniejsze informacje o niej.

Magda Gessler - wiek, wzrost, przepisy, dzieci, Instagram, wykształcenie, książka - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie osobowości telewizyjnej. Magda Gessler jest restauratorką, właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu restauracji, malarką, pisarką, felietonistką oraz autorką trzech książek kucharskich. Czego jeszcze nie wiecie o Magdzie Gessler?

Magda Gessler - wiek, wzrost

Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 roku w Komorowie. Jej tata, Mirosław Ikonowicz pochodzi z Wileńszczyzny, natomiast mama, Olga Łucek - z Rosji. Restauratorka ma 67 lat i 167 cm wzrostu.

Co się stało z twarzą Magdy Gessler?! Reakcje ludzi wgniatają w fotel

Magda Gessler - dzieci

Magda Gessler ma dwójkę dzieci - Tadeusza, który jest owocem jej małżeństwa z Volkhartem Müllerem oraz Larę, z małżeństwa z Piotrem Gesslerem.

Magda Gessler - wykształcenie

Restauratorka jest absolwentką XXII LO w Warszawie, ukończyła również malarstwo w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. Biegle mówi po hiszpańsku, niemiecku, włosku, a także porozumiewa się w języku angielskim oraz portugalskim.

Magda Gessler - książka

Ma na koncie trzy książki kucharskie - Kuchnia moja pasja, Kocham gotować - Magdy Gessler przepis na życie oraz Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler. Od kilkunastu lat pisze felietony kulinarne w tygodniku Wprost oraz w tygodniku Newsweek.

Magda Gessler - Instagram

Gwiazda ma oczywiście konto na Instagramie - @magdagessler_official, gdzie znaleźć można zdjęcia zarówno z jej życia zawodowego, jak i prywatnego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE